Microsoft wciąż skupia się wyłącznie na detalach, czyli Windows 10 w kompilacjach 18234 oraz 18237

Microsoft ostatnimi czasy nie rozpieszcza Insiderów. Nie dość, że przerwy pomiędzy poszczególnymi wydaniami są dłuższe niż zazwyczaj, to jeszcze poszczególne kompilacje nie wnoszą niczego ciekawego. Całość wygląda tak, jakby firma była na ostatniej prostej przed wydaniem stabilnej odsłony, a do tego przecież wciąż daleko. Podejrzewam jednak, że na tak mierny rozwój 19H1 wpływ ma zbliżający się termin udostępnienia jesiennego uaktualnienia. W związku z tym liczę na to, że pod koniec października zniknie ta zła passa.

Względnie krótki opis testowej odsłony MIUI 10, czyli nowości zaimplementowane do najlepszej nakładki na Androida

Ostatni wpis, traktujący o nowościach Androida 9, był trochę przydługi. Wyszło mi osiem stron wymieniania rzeczy w nim debiutujących, co mnie niezmiernie zaskoczyło. Wiedziałem, że sporo tego będzie, lecz nie oczekiwałem aż takiej długości – pewnie jak zwykle zbyt mocno się rozpisywałem.

Niemniej, dzięki temu tamten temat został wyczerpany (a przynajmniej mam taką nadzieję), więc nie pozostaje nic innego jak przejść do kolejnego – wspomniałem w końcu, że pojawią się jeszcze przynajmniej dwa teksty. Tak więc w niniejszym wpisie pochylimy się nad najnowszym wydaniem nakładki od tzw.