25 milionów pobrań avast! Free Antivirus i konkurs

25 milionów pobrań avast! Free Antivirus i konkurs
Redakcja

16.03.2014 09:23, aktual.: 17.03.2014 11:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przed momentem licznik pobrań avast! Free Antivirus w naszym portalu przekroczył 25 milionów! Aż tyle razy nasi czytelnicy zdecydowali się na skorzystanie z tego czeskiego, bezpłatnego antywirusa, który szybko okazał się nie tylko najchętniej pobieranym programem w naszym portalu, ale także najpopularniejszym darmowym programem antywirusowym na świecie. avast! chroni już dzisiaj 200 milionów komputerów PC, Maków i urządzeń z Androidem, co przekłada się aż na blisko 20% udziału w światowym rynku wszystkich antywirusów.

Historia programu avast! w naszym katalogu jest bardzo długa, bo jego bezpłatna wersja do użytku domowego wydana została po raz pierwszy w czerwcu 2001 roku, czyli jeszcze zanim pod koniec 2002 roku powstał portal dobreprogramy. 25 milionów bynajmniej nie wynika jednak tylko z faktu, że jest to dorobek tak wielu lat. Inne programy w naszym katalogu o równie uznanej historii muszą jeszcze trochę zaczekać zanim i dla nich przyjdzie ten srebrny jubileusz. Prawdopodobnie najwcześniej spotka to legendarnego WinRARa, który dzisiaj ma u nas na koncie ponad 13 milionów pobrań. Niecałe 12 milionów znajduje się też na liczniku Adobe Readera. Poza tą trójką przekroczyć bariery 10 milionów nie udało się jeszcze nikomu, ale wszystko przed nami – co miesiąc 7 milionów naszych czytelników pracuje na te wyniki, za co przy tej okazji gorąco Wam dziękujemy :-)

Obraz

25 milionów to całkiem sporo, ale jeśli mimo tego ktoś nie zna albo po prostu nie miał jeszcze okazji przetestować avast! Free Antivirus, zapraszamy do pobrania bezpłatnej wersji z naszego portalu lub przetestowania wersji testowej jednej z płatnych, rozszerzonych edycji programu: avast! Antivirus Pro, avast! Internet Security lub avast! Premier. Przypomnijmy, że najnowsza linia produktów oznaczona jako 2014 została wydana w październiku 2013 roku, co nomen omen zbiegło się z 25-leciem istnienia firmy AVAST Software (dawniej ALWIL Software). Osoby zainteresowane kilkoma ciekawostkami z życia firmy zapraszamy do naszego artykułu opublikowanego z okazji 25-lecia. Jeśli zastanawialiście się co wspólnego ma avast! i McAfee, gdzie mieści się centrala firmy i kto w niej pracuje albo w ilu krajach producent posiada swoje oddziały, polecamy lekturę.

Konkurs

Na koniec konkurs – nie ma przecież świętowania tak ważnych jubileuszy bez prezentów, choć w tym przypadku to nie jubilat zgarnie całą pulę ;-) Nagrody wspólnie z firmą AVAST przygotowaliśmy oczywiście dla Was, a konkretnie mowa o 25 licencjach na najbogatszą wersję programu, avast! Premier.

Konkurs kierujemy do naszych zarejestrowanych użytkowników, którzy jeszcze nie mieli okazji „polubić” czeskiego antywirusa. Aby wziąć udział w zabawie należy bowiem dodać avast! Free Antivirus do listy swoich ulubionych programów, a następnie poinformować nas o tym w komentarzu pod tym artykułem. Wśród wszystkich, którzy zrobią to do końca dzisiejszego dnia (czyli do północy), rozlosujemy licencje, które w ciągu kilku następnych dni pojawią się w Waszych profilach. Przypominamy, że przycisk umożliwiający dodanie programu do ulubionych znajdziecie pod jego opisem. Gdy już tam będziecie, zachęcamy także przy okazji do polecenia avast! Free Antivirus na Facebooku, Google+ lub Twitterze. Zapraszamy do zabawy!

Aktualizacja: rozstrzygnięcie konkursu

Konkurs zakończył się o północy - dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie, skala Waszego odzewu była godna skali świętowanego sukcesu ;-) A teraz bez zbędnego przedłużania publikujemy listę szczęśliwców, z którymi skontaktowaliśmy się mailowo na adres podany w profilu - sprawdźcie koniecznie swoje skrzynki!

AdRiAnO66, Algorel, babcyk02, bodzio113, carmelo, CzarnaZmija, El Baton, felixik, Firex, fishek, genio96, harkov, k^ngston, Krzysztof 259, Mastiff33, MisterOfAmerica, pat.wasiewicz, sokeno, SPOPIELAR, spurny, suchmen, TadueusTaD, us_er, wszechmocny, wuwik.

Serdecznie gratulujemy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (841)