I Cię nie opuszczę, ale max. przez 2 lata :-)

Tak, stało się ! Dla polskiego prawa telekomunikacyjnego dzisiejszy dzień winien być przełomem. Tak oto skończą się , rozreklamowane przez operatorów , wieczne umowy, uziemiające przeciętnych, niezorientowanych w rzeczywistości konkurencji - płatników. Zgodnie z nowymi założeniami, od dziś czas trwania umowy nie może przekraczać 24 miesięcy ( telefon, internet etc.) .

Siedem miesięcy z Avg

Jeżeli jakikolwiek uzytkownik chce jasno i trafnie oraz jak najbardziej subiektywnie opisać dany program, winien "spędzić z nim" nieco więcej czasu. Przed opisywaną dziś aplikacją postawiłem naprawdę wysoką poprzeczkę, otóż broniła ona przez blisko 7 miesięcy komputer młodego on-line gracza. Bynajmniej nie chodzi tu o mnie. Avg Internet Security musiał zmierzyć się z przeróżnego rodzaju dziwnymi trojanami, Adware Babylon czy SweetIm lub fałszywymi wersjami , uwaga, uwaga... darmowych gierek.

To już koniec ery 3A?

Najprawdopodobniej nadszedł koniec ery trzech A. Była ona długa i nieprzerwalnie popularna. O co mi chodzi?

Zapewne kojarzycie nazwy:

  • Avast
  • Avg
  • Avira

Najpopularniejsze ( nie wliczając Microsoft Security) darmowe programy antywirusowe mają poważnego konkurenta. I bynajmniej nie można mówić, że przecież popularność 3A jest na tyle duża, że nikt "im nie podskoczy". Udało się to Microsoftowi , to i najprawdopodobniej powiedzie się i opisywanej dziś przeze mnie świeżynce.

Ten telefon jest problemem, a Ty razem z nim!

Ile razy może zepsuć się telefon?

Przyznam, że choć nigdy bym się tego nie spodziewał, moja Nokia 500 postanowiła to sprawdzić. Na nic coraz to nowe zgłoszenia zazwyczaj tej samej usterki, niepotrzebne aktualizacje softu czy wysyłanie "smartfona" do różnych serwisów. Siedem napraw na nic się zdało, z telefonem ciągle dzieją się dziwne rzeczy. Zauważam jednak, że nie tylko ja mam tenże problem.