iOSAkcesoriaKalendarze i zadania2Do
2Do ikona

2Do3.68

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

2Do to rozbudowana platforma do zarządzania listą naszych zadań tak zwanych To-do. Jej zaletą jest spora ilość dostępnych opcji, a zarazem czytelność która sprawia, że aplikacja sprawdza się także w prostych zastosowaniach.

Zaraz po uruchomieniu aplikacji mamy dostęp do naszej listy zadań. Choć 2Do wspiera synchronizację danych pomiędzy różnymi aplikacjami (w tym dla OS X i Androida) to nie zmusza nas do zakładania konta. Jeżeli chcemy z niej skorzystać, wystarczy udać się do ustawień i wybrać jedną ze wspieranych metod synchronizacji (preferowane jest konto Dropbox). Z poziomu okna głównego mamy podgląd na wszystkie najważniejsze opcje 2Do. Choć bywa to przydatne sprawia problemy na mniejszych ekranach iPhone'ów.

Aplikacja pozwala w szybki sposób dodawać nowe zadania, dzięki temu sprawdzi się także jako prosta lista. W przypadku gdy nasze potrzeby i wymagania są znacznie większe, na ekranie znajdziemy dodatkowe, bardziej zaawansowane opcje. Zadania możemy uzupełniać o tagi, notatki, dodawać przypomnienia, lokalizacje, załączniki, tworzyć projekty itp.

W nawigacji pomagają nam już wspomniane tagi, kalendarz oraz rozbudowana wyszukiwarka z mechanizmem filtrów. Znacznie ułatwia odnalezienie treści przy sporej ilości zadań. Proces tworzenia nowych zadań możemy uprościć z poziomu opcji odpowiednio konfigurując domyślne ustawienia. Aplikacja poza wspomnianą synchronizacją pozwala nam także na eksportowanie danych oraz tworzenie kopii zapasowych. Dodatkowo zadania możemy zabezpieczyć hasłem. Autor przygotował także kilka poradników, które pozwolą nam lepiej wykorzystać wszystkie możliwości aplikacji

2Do to ciekawie zaprojektowana aplikacja do zarządzania zadaniami. Najlepiej sprawdza się w zestawie z wersją przeznaczoną dla desktopów, niestety brakuje jej edycji dla systemu Windows, bądź też dostępu z poziomu przeglądarki. Przed zakupem warto sprawdzić darmową wersję dla OS X.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań145
Data aktualizacji18 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
2Do ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)