AndroidBezpieczeństwoPakiety zabezpieczające360 Security - Antivirus Free
360 Security - Antivirus Free ikona

360 Security - Antivirus Free5.6.9.4834

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

360 Security - Antivirus Free to jedna z najpopularniejszych na Androidzie aplikacji służących jako ochrona przed wirusami i do zarządzania smartfonem lub tabletem.

Program oferuje ochronę w czasie rzeczywistym i dba o bezpieczeństwo smartfonu przez cały czas, dopóki użytkownik nie zdecyduje się go wyłączyć. Aplikacje uruchomione przez cały czas potrafią mocno obciążyć urządzenie, bo na stałe zajmują sporo mocy obliczeniowej i pamięci RAM. Zaletą programu 360 Security jest, że obchodzi się łagodnie z urządzeniem i nie spowalnia jego pracy.

Ponadto, aplikacja 360 Security - Antivirus Free oferuje możliwość skanowania smartfonu pod kątem niepotrzebnych, śmieciowych plików, które można usunąć jednym kliknięciem. Program ma też opcje optymalizacji urządzenia w zakresie płynności jego pracy, a to za sprawą zarządzania procesami dziejącymi się w tle. Ta funkcja przydaj się też do przedłużania czasu pracy akumulatora urządzenia. Aplikacja potrafi wykryć, czy któryś z zainstalowanych programów zużywa zbyt dużo energii i zaproponować użytkownikowi podjęcie działania.

Kolejna funkcja programu 360 - Antivirus Free to opcja zdalnego lokalizowania urządzenia. Jest ona dostępna po wcześniejszym aktywowaniu jej na tej stronie internetowej i zalogowaniu się za pomocą konta Google.

Ostatnia z podstawowych funkcji aplikacji 360 - Antivirus Free to zestaw narzędzi do ochrony prywatności. Za pomocą programu można ograniczyć dostęp do prywatnych informacji, znajdujących się np. w SMS-ach, Snapchacie lub WhatsApp lub zablokować dostęp do galerii zdjęć lub sklepu Google Play.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań7 947
Data aktualizacji18 cze 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
360 Security - Antivirus Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)