WindowsArchiwumProgramy archiwalne360Amigo System Speedup Free
360Amigo System Speedup Free ikona

360Amigo System Speedup Free1.2.1.8200

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

360Amigo System Speedup Free to darmowa i niestety ograniczona funkcjonalnie edycja ciekawego narzędzia do naprawy oraz optymalizacji pracy systemu Windows.

Stworzone ono zostało tak, aby jego obsługa nie sprawiała problemów początkującym użytkownikom, a z drugiej strony jego funkcjonalność i skuteczność działania mogła zadowolić tych nieco bardziej wymagających. Program całkiem dobrze radzi sobie z usuwaniem wszelakich błędnych odniesień, pustych kluczy gromadzących się w rejestrze Windows podczas codziennej pracy z komputerem i instalacji nowego oprogramowania.

360Amigo System Speedup Free wyposażony został także w zestaw narzędzi umożliwiających kasowanie śladów powstałych podczas korzystania z komputera oraz przeglądania Internetu. Z jego pomocą wyczyścimy zawartość ostatnio używanych dokumentów, kosza, pliki dziennika, a także plików tymczasowych przeglądarki, historię przeglądanych stron, ciasteczka itp. Dodatkowo w ręce użytkownika trafia również moduł do trwałego usuwania prywatnych danych.

Wersja płatna Pro wzbogacona została o kilka dodatkowych funkcji. Pomimo, iż zobaczyć je można również w wersji darmowej to nie można z nich skorzystać. Wśród nich znalazły się narzędzia pozwalające kontrolować aplikacje z dostępem do Internetu, programy uruchamiane z systemem, menedżer procesów i usług, moduł odinstalowywania programów oraz zarządza sterownikami.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.938 ocen
Twoja ocena
Producent360Amigo
Liczba pobrań62 276
Data aktualizacji26 mar 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
360Amigo System Speedup Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (92)