360Amigo System Speedup Free ikona

360Amigo System Speedup Free1.2.1.8200

Strona głównaWindowsArchiwumProgramy archiwalne360Amigo System Speedup Free
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

360Amigo System Speedup Free to darmowa i niestety ograniczona funkcjonalnie edycja ciekawego narzędzia do naprawy oraz optymalizacji pracy systemu Windows.

Stworzone ono zostało tak, aby jego obsługa nie sprawiała problemów początkującym użytkownikom, a z drugiej strony jego funkcjonalność i skuteczność działania mogła zadowolić tych nieco bardziej wymagających. Program całkiem dobrze radzi sobie z usuwaniem wszelakich błędnych odniesień, pustych kluczy gromadzących się w rejestrze Windows podczas codziennej pracy z komputerem i instalacji nowego oprogramowania.

360Amigo System Speedup Free wyposażony został także w zestaw narzędzi umożliwiających kasowanie śladów powstałych podczas korzystania z komputera oraz przeglądania Internetu. Z jego pomocą wyczyścimy zawartość ostatnio używanych dokumentów, kosza, pliki dziennika, a także plików tymczasowych przeglądarki, historię przeglądanych stron, ciasteczka itp. Dodatkowo w ręce użytkownika trafia również moduł do trwałego usuwania prywatnych danych.

Wersja płatna Pro wzbogacona została o kilka dodatkowych funkcji. Pomimo, iż zobaczyć je można również w wersji darmowej to nie można z nich skorzystać. Wśród nich znalazły się narzędzia pozwalające kontrolować aplikacje z dostępem do Internetu, programy uruchamiane z systemem, menedżer procesów i usług, moduł odinstalowywania programów oraz zarządza sterownikami.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.838 ocen
Twoja ocena:
Producent360Amigo
Liczba pobrań62 276
Data aktualizacji26 mar 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
360Amigo System Speedup Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (92)