365 Days of Me ikona

365 Days of Me3.1.0

AndroidZdrowie i aktywnośćRelaks i koncentracja365 Days of Me
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

365 Days of Me to aplikacja, która wpisuje się w nurt tzw. self-coachingu, czyli różnych praktyk na poprawienie własnego życia. Program jest swoistym dziennikiem, który gromadzi odpowiedzi użytkownika na trudne, emocjonalne pytania.

Aplikacja codziennie zadaje jedno pytanie (np. Czy jest w twojej rodzinie osoba, która Cię irytuje?), na które możemy udzielić odpowiedzi o dowolnej długości. Można ją też edytować, ale tylko w dniu, w którym ją napisaliśmy. Ponadto, program oferuje widok kalendarza, ale bez możliwości podejrzenia kolejnych pytań lub edytowania starszych odpowiedzi. Taki zabieg ma sprawić, że informacje podane przez użytkownika będą zawierały jego aktualny w danej chwili stan emocjonalny.

Program oferuje możliwość stworzenia oraz przywrócenia kopii zapasowej, aby nasze odpowiedzi nie zostały przypadkowo usunięte. Kopia jest przechowywana na Dysku Google.

W wersji bezpłatnej aplikacja wyświetla reklamy, ale przewidziano możliwość usunięcia ich za opłatą. Wiąże się to z wydaniem niecałych 5 zł.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań75
Data aktualizacji25 sty 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
365 Days of Me ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)