bEpNDMbp

3D Creator Family Line3.1.3.25

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

3D Creator to program do projektowania wnętrz opracowany przez firmę Black Red White. Program pozwala samodzielnie przygotować wystrój przestrzeni kuchni i wstępnie wycenić projekt, a także przyjrzeć się fotorealistycznej wizualizacji.

bEpNDMbr

3D Creator Family Line został wyposażony w bibliotekę mebli kuchennych Family Line, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Moduł do aranżacji jest bardzo prosty i intuicyjny, dzięki czemu każdy może przygotować swoją wymarzoną kuchnię. Na początku trzeba wybrać szablon pomieszczenia, a następnie można w nim umieszczać obiekty – okna, drzwi, skosy, meble, oświetlenie oraz wyposażenie dodatkowe. Projekt można oglądać w dwóch i w trzech wymiarach.

Obiekty z listy elementów wyposażenia można przeciągać w odpowiednie miejsce, korzystając z możliwości przyciągania obiektów do najbliższego sąsiedztwa, obracania i tym podobnych. Od razu przy projektowaniu widoczna jest cena wybranego kompletu. Na koniec można wygenerować cennik lub wydrukować zamówienie. Program podaje też powierzchnię podłogi oraz ilość zajętego przez meble i AGD miejsca.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
3D Creator Family Line 3.1.3.25wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań16 809
Data aktualizacji7 sie 2017
Rozmiar pliku3.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpNDMcn