WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodów3D Home Design by LiveCAD

3D Home Design by LiveCAD3.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

3D Home Design by Livecad to rozbudowane oprogramowanie do projektowania domów zgodnych z normami budowlanymi i architektonicznymi. Aplikacja została wyposażona w nowoczesną technologię LiveCAD, która łączy w sobie bogatą funkcjonalność z przejrzystym i łatwym w obsłudze interfejsem graficznym.

Przy użyciu tego programu możemy projektować domy w standardowym widoku 2D lub w pełnym trójwymiarze. Tworzenie własnego mieszkania lub całego domu jest bardzo wygodne i co najważniejsze szybko zaprojektujemy własny dom przy użyciu gotowych elementów graficznych znajdujących się w ogromnej bazie zawierającej trójwymiarowe obiekty, tekstury do dekoracji czy elementy do wyposażenia wnętrz do każdego pomieszczenia.

3D Home Design by Livecad umożliwia dynamiczne wymiarowanie wnętrza w trybie widoku 2D i 3D, a także zawiera niezbędne narzędzia do tworzenia nie tylko standardowych pomieszczeń, ale również balkonów, tarasów, klatek schodowych, ścian czy belek nośnych. Aplikacja pozwala też zaprojektować własny ogród marzeń przy użyciu zaawansowanego modułu modyfikującego cały teren zieleni wokół budynku.

Program przeznaczony jest dla przedsiębiorców budowlanych, projektantów wnętrz i zieleni, architektów, studentów, a także dla zwykłych użytkowników, którzy szukają kompleksowego oprogramowania do łatwego i szybkiego zaprojektowania własnego domu lub mieszkania. Warto również wspomnieć o usłudze, która automatycznie aktualizuje aplikację i sukcesywnie dodaje nowe elementy oraz inne szablony graficzne. Dla początkujących osób producent przygotował również samouczki w formie wideo oraz pomoc Online dla społeczności, dzięki zintegrowanej przeglądarce internetowej.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań22 837
Data aktualizacji9 maj 2012
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)