WindowsEdukacja i naukaGeografia3D World Map

3D World Map2.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

3D World Map 2.1 to interesujący program umożliwiający oglądanie globu naszej planety w formie animowanego obrazu trójwymiarowego (3D). Program pokazuje informacje o 269 krajach i ponad 3000 miastach z całego świata. Ponadto umożliwia lokalizowanie i porównywanie miast, a także podawanie dystansu pomiędzy nimi i/lub innymi dwoma dowolnie wybranymi punktami. Obraz globu można dostosowywać m.in. zmieniając jego kolor, nasycenie i jasność tekstur. Wraz z programem zintegrowany jest wygaszacz ekranu z animowanym, trójwymiarowym obrazem Ziemi. Wbudowany odtwarzacz MP3 umożliwia odtwarzanie muzyki.

Uwaga! Do poprawnej pracy programu wymagane są zainstalowane w systemie biblioteki DirectX w wersji 8.0 lub nowszej. Najnowszą wersję DirectX można pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Rozszerzenia multimedialne i kodeki

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań43 762
Data aktualizacji29 wrz 2005
Rozmiar pliku4.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)