bELzRUmt

3DMark 11Build 1.0.132

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

3DMark 11 to kolejna edycja popularnego na całym świecie benchmarka, służącego do testowania wydajności komputerów, głównie w kwestii wyświetlania grafiki trójwymiarowej i gier.

bELzRUmv

Wersja 11 stworzona została z myślą o technologii DirectX 11. 3DMark 11 wykorzystuje autorski silnik firmy Futuremark i sprawdza wydajność współczesnych maszyn przy generowaniu złożonych scen. Sześć zupełnie nowych testów sprawdza jak maszyny pracujące w technologii DirectX 11 poradzą sobie z takimi elementami, jak wolumetryczne światła, tesselacja oraz nowe filtry, i z obsługą wielowątkowości. Podobnie, jak w przypadku starszych wydań, po zakończonych testach prezentowany jest wynik punktowy, który można porównać z wynikami innych użytkowników.

Uwaga!

Instalator umożliwia instalację wersji darmowej, ograniczonej funkcjonalnie (Basic) i płatnej (Advanced).

Udostępnij
3DMark 11 Build 1.0.132wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.917 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań141 519
Data aktualizacji7 lut 2014
Rozmiar pliku259.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bELzRUnr