3DMark VantageBasic 1.1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

3DMark Vantage to darmowy, do wykorzystywania wyłączenie w celach prywatnych zestaw testów firmy Futuremark używany do sprawdzenia komputerów głównie w zakresie wyświetlania grafiki trójwymiarowej. Narzędzie udostępnia szereg testów przygotowanych z myślą o systemie Windows Vista i układach graficznych zgodnych z DirectX 10. Wyniki prezentowane są w zrozumiałej formie w postaci wyniku punktowego. Dzięki ogromnej bazie danych z całego świata, twórcy programu umożliwiają sprawdzenie jak sprzęt użytkownika wypada na tle wyników innych komputerów. Z każdą kolejną edycją możliwości pomiarowe aplikacji są wzbogacane, aby umożliwiać dogłębne przetestowanie najnowszych technologii.

Wersja Basic została ograniczona funkcjonalnie i umożliwia przeprowadzenia wyłącznie czterech testów w trybie umiarkowanego obciążenia (dwóch dla układu grafiki i dwóch dla procesora). Pozostałe tryby jak i większa funkcjonalność pojawiają się w wersjach Advanced i PRO.

Minimalne wymagania systemowe:

  • procesor 32 lub 64 bitowy z obsługą SSE2 - 1 GB pamięci RAM - 1 GB wolnej przestrzeni na dysku - karta graficzna zgodna z DirectX 10 - system Microsoft Windows Vista lub 7

    Informacja:

    Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
Udostępnij
3DMark Vantage Basic 1.1.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.125 ocen
Liczba pobrań142 929
Data aktualizacji7 lut 2014
Rozmiar pliku355.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (88)