3nity Audio CD Extractor ikona

3nity Audio CD Extractor1.0

WindowsArchiwumProgramy archiwalne3nity Audio CD Extractor
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

3nity Audio CD Extractor to bardzo proste w obsłudze narzędzie, służące do zgrywania ścieżki dźwiękowej z płyt Audio CD.

Program pozwala na zapisywanie całej zawartości nośnika lub jedynie wybranych utworów w oryginalnej jakości do formatu WAV oraz skompresowanie ich do postaci plików MP3, OGG i WMA. W przypadku użycia formatów kompresji stratnej narzędzie daje użytkownikowi możliwość definiowania podstawowych ustawień wyjściowej jakości dźwięku. Program wspiera tagi CDDB i ID3, umożliwiając tym samym automatyczne pobieranie informacji o ścieżce dźwiękowej i zapisywanie ich do przechwyconych utworów.

Funkcjonalność 3nity Audio CD Extractor ograniczona została niemalże do minimum, jednak narzędzie bardzo dobrze radzi sobie z przechwytywaniem ścieżki dźwiękowej z płyt CD. Jego atutem jest zastosowany silnik dźwięku, pozwalający na szybkie rippowanie muzyki przy zachowaniu jej najlepszej możliwej jakości.

Udostępnij
3nity Audio CD Extractor 1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Producent3nitySoftware
Liczba pobrań28 963
Data aktualizacji20 mar 2013
Rozmiar pliku9.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
3nity Audio CD Extractor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)