WindowsArchiwumProgramy archiwalne3nity Audio CD Extractor
3nity Audio CD Extractor ikona

3nity Audio CD Extractor1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

3nity Audio CD Extractor to bardzo proste w obsłudze narzędzie, służące do zgrywania ścieżki dźwiękowej z płyt Audio CD.

Program pozwala na zapisywanie całej zawartości nośnika lub jedynie wybranych utworów w oryginalnej jakości do formatu WAV oraz skompresowanie ich do postaci plików MP3, OGG i WMA. W przypadku użycia formatów kompresji stratnej narzędzie daje użytkownikowi możliwość definiowania podstawowych ustawień wyjściowej jakości dźwięku. Program wspiera tagi CDDB i ID3, umożliwiając tym samym automatyczne pobieranie informacji o ścieżce dźwiękowej i zapisywanie ich do przechwyconych utworów.

Funkcjonalność 3nity Audio CD Extractor ograniczona została niemalże do minimum, jednak narzędzie bardzo dobrze radzi sobie z przechwytywaniem ścieżki dźwiękowej z płyt CD. Jego atutem jest zastosowany silnik dźwięku, pozwalający na szybkie rippowanie muzyki przy zachowaniu jej najlepszej możliwej jakości.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Producent3nitySoftware
Liczba pobrań28 984
Data aktualizacji20 mar 2013
Rozmiar pliku9.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
3nity Audio CD Extractor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)