WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideo3nity Media Player
3nity Media Player ikona

3nity Media Player5.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

3nity Media Player to darmowy odtwarzacz multimedialny, wspierający wszystkie najpopularniejsze i najczęściej spotykane formaty multimedialne. Program cechuje się lekkością i szybkością działania, przez co może stanowić interesującą alternatywę dla innych odtwarzaczy.

Wśród plików, które możemy odtworzyć za pomocą 3nity Media Player można wymienić chociażby formaty AVI, MKV, DivX, MP4, OGG, ACC i nie tylko. Program bez trudu poradzi sobie także z odtwarzaniem strumieni internetowych (przykładowo radio internetowe lub podcasty), odczytaniem filmu na płycie DVD, czy też płyty audio CD. Posiada także opcje pozwalające na wykorzystanie go jako "playera" dla kart telewizyjnych. Wszystko to odbywa się w ramach lekkiego interfesu, którego poszczególne elementy możemy aktywować i wedle potrzeby.

Odtwarzane media możemy nie tylko oglądać w oknie lub na pełnym ekranie, ale także nieco poprawiać dzięki wbudowanym w aplikację funkcjom takim jak wyostrzanie obrazu, poprawa jasności, nasycenia kolorów, czy też skorzystać z equalizera do regulacji brzmienia dźwięku. 3nity Media Player poradzi sobie także w przypadku plików wideo z wieloma ścieżkami audio, posiadającymi menu (jak w przypadku filmów na DVD), czy też z napisami.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producent3nitySoftware
Liczba pobrań6 915
Data aktualizacji20 lut 2019
Rozmiar pliku15.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
3nity Media Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)