bEgSKGmt
3nity PDF Reader ikona

3nity PDF Reader1.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

3nity PDF Reader to niewielkich rozmiarów darmowy program obsługujący dokumenty zapisane w popularnym formacie PDF. Dzięki niemu nie tylko odtworzymy i przejrzymy pliki PDF, ale także będziemy mogli je wydrukować.

bEgSKGmv

Narzędzie umożliwia ponadto wyszukiwanie wybranej frazy w otwartym dokumencie, zmianę sposobu wyświetlenia (w pionie lub poziomie), przeskoczenie do wskazanej strony lub na koniec bądź początek pliku, jak również zawiera opcję przybliżenia lub oddalenia obrazu. Jeśli istnieje taka potrzeba, możemy go rozciągnąć na całą szerokość monitora albo wyświetlić pojedynczą stronę na ekranie w pomniejszeniu.

3nity PDF Reader charakteryzuje się dużą prostotą oraz szybkością działania. Aplikacja wyposażona została jedynie w niezbędne funkcje i doskonale nadaje się do wykorzystania na starszych komputerach.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
3nity PDF Reader 1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
2.02 oceny
Producent3nitySoftware
Liczba pobrań9 869
Data aktualizacji6 mar 2013
Rozmiar pliku2.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
3nity PDF Reader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgSKGna
bEgSKGnr