3RDSense

3RDSense

Swords and Sandals 4: Tavern

Swords and Sandals 4: Tavern Quest to czwarta odsłona przeglądarkowej gry fabularnej, w której toczymy walki gladiatorów.

Od Areny do zwycięstwa!

W grze studia 3RDSence tworzymy od podstaw swoją postać, którą w trakcie gry, wciąż ulepszamy i wyposażamy w coraz to potężniejszy ekwipunek. Mamy tutaj do czynienia z rozgrywką turową, w której decydujemy czy kolejnym krokiem będzie atak lub skupienie się na obronie.

Gra została wykonana w sposób prześmiewczy, ale jak się okazało, graczom bardzo taka otoczka wizualna przypadła do gustu. Zabawa sprowadza się do ciągłej walki, staczania szeregu walk i zbierania funduszy na kolejne zakupy. Nie zabrakło minigierek oraz zadań pobocznych wi których nasza postać nabierze dodatkowego doświadczenia. Rozgrywka skupia się na eksploracji ośmiu królestw na czterech głównych planszach. Przyjdzie nam odwiedzić jaskinie, morza, kopalnie oraz wiele innych, ciekawych lokacji.

Walka to początek podróży

Podczas zdobywania poziomów doświadczenia, odblokowujemy nowe umiejętności, pozwalające naszej postaci stać się jeszcze większym bohaterem a wybór odpowiedniego oręża takiego jak miecze, topory czy wytrzymałe pancerze, spowodują że walka stanie się prostsza.

Podczas naszych przygód wielokrotnie natrafimy na legendarne skarby, za które nasza sakiewka napęcznieje złotem, a my otrzymamy spory zastrzyk nowych funduszy.

Kluczowe cechy gry:

  • zróżnicowana walka na arenie
  • ogromne możliwości personalizacyjne postaci
  • sporo ekwipunku do wyboru
  • możliwość wykonywania zadań
  • duża ilość lokacji do odkrycia

626