WindowsGryPrzygodoweSwords and Sandals 4: Tavern

Swords and Sandals 4: Tavern

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Swords and Sandals 4: Tavern Quest to czwarta odsłona przeglądarkowej gry fabularnej, w której toczymy walki gladiatorów.

Od Areny do zwycięstwa!

W grze studia 3RDSence tworzymy od podstaw swoją postać, którą w trakcie gry, wciąż ulepszamy i wyposażamy w coraz to potężniejszy ekwipunek. Mamy tutaj do czynienia z rozgrywką turową, w której decydujemy czy kolejnym krokiem będzie atak lub skupienie się na obronie.

Gra została wykonana w sposób prześmiewczy, ale jak się okazało, graczom bardzo taka otoczka wizualna przypadła do gustu. Zabawa sprowadza się do ciągłej walki, staczania szeregu walk i zbierania funduszy na kolejne zakupy. Nie zabrakło minigierek oraz zadań pobocznych wi których nasza postać nabierze dodatkowego doświadczenia. Rozgrywka skupia się na eksploracji ośmiu królestw na czterech głównych planszach. Przyjdzie nam odwiedzić jaskinie, morza, kopalnie oraz wiele innych, ciekawych lokacji.

Walka to początek podróży

Podczas zdobywania poziomów doświadczenia, odblokowujemy nowe umiejętności, pozwalające naszej postaci stać się jeszcze większym bohaterem a wybór odpowiedniego oręża takiego jak miecze, topory czy wytrzymałe pancerze, spowodują że walka stanie się prostsza.

Podczas naszych przygód wielokrotnie natrafimy na legendarne skarby, za które nasza sakiewka napęcznieje złotem, a my otrzymamy spory zastrzyk nowych funduszy.

Kluczowe cechy gry:

  • zróżnicowana walka na arenie
  • ogromne możliwości personalizacyjne postaci
  • sporo ekwipunku do wyboru
  • możliwość wykonywania zadań
  • duża ilość lokacji do odkrycia

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producent3RDSense
Liczba pobrań865
Data aktualizacji5 sie 2020
Rozmiar pliku42.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)