WindowsObsługa urządzeń mobilnychUsuwanie zabezpieczeń3uTools

3uTools3.05.020

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

3uTools to bezpłatne narzędzie do zarządzania danymi zapisanymi w pamięci urządzeń przenośnych działających pod kontrolą systemu iOS na komputerze z Windowsem.

Za pomocą 3uTools będziemy mogli przede wszystkim dodawać i usuwać pliki, pobierać nowe aplikacje z cyfrowego sklepu, dodawać tapety na pulpit oraz ściągać dzwonki. Na tym jednak nie koniec, gdyż możliwe jest również czyszczenie systemu ze zbędnych plików, konwertowanie wideo oraz audio, zarządzanie multimediami, przenoszenie zdjęć, usuwanie niepotrzebnych ikon, tworzenie kopii zapasowej danych i przywracanie wcześniejszych ustawień.

3uTools umożliwia także przeprowadzenie jailbreaku danego urządzenia (zaledwie jednym kliknięciem!), a co za tym idzie pozwala na ominięcie zabezpieczeń, które uniemożliwiają instalację niektórych programów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producent3uTools
Liczba pobrań14 004
Data aktualizacji12 wrz 2023
Rozmiar pliku188.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)