WindowsGryLogiczne i karciane4 Elements

4 Elements

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

4 Elements to wciągająca logiczna łamigłówka utrzymana w klimacie przygody. Tytuł przenosi nas w świat czarów i baśni oferując ponad kilkadziesiąt układów do przebycia.

Naszą misją jest uratowanie ginącej krainy poprzez odnalezienie i odblokowanie czterech żywiołów: ziemi, ognia, powietrza i wody.

Zadaniem gracza jest dopasowanie względem siebie takich samych motywów skrzętnie wymieszanych i porozrzucanych po całej planszy gry. Połączenie co najmniej trzech takich samych przedmiotów obok siebie skutkuje ich zniknięciem, przygotowaniem miejsca dla kolejnych segmentów oraz zwiększaniem dorobku punktowego. Najlepszy efekt przynosi jednak eliminowanie z planszy po 4 lub więcej tych samych motywów dając później możliwość korzystania ze specjalnych wspomagaczy, dzięki którym szybciej przebrniemy przez dany układ.

Bez wątpienia ciekawym przerywnikiem pomiędzy głównymi etapami rozgrywki są krótkie minigry, które pełnią rolę testu na spostrzegawczość. Stanowią one nie tylko pewnego rodzaju oderwanie od tematu przewodniego w grze, ale również dodatkowo urozmaicają rozgrywkę.

Oprawa audiowizualna w 4 Elements stoi na przyzwoitym poziomie, a przy tym gra nie posiada wysokich wymagań. Pozycja jest dopracowana w szczegółach, a jej grywalność zasługuje na wysokie uznanie. 4 Elements to ciekawa propozycja zarówno dla młodszych jak i starszych graczy. Z pewnością będzie wymagała od nas jasnego umysłu, sporego refleksu i momentami bystrego oka.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.76 ocen
Twoja ocena
ProducentGameTop.com
Liczba pobrań11 704
Data aktualizacji4 maj 2012
Rozmiar pliku48.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)