WindowsAkcesoriaObsługa dysków internetowych4sync
4sync ikona

4sync1.2.38

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

4sync to darmowa i multiplatformowa aplikacja, umożliwiająca synchronizowanie danych oraz współdzielenie ich z innymi użytkownikami za pośrednictwem Internetu. 4sync stanowi doskonałą alternatywę dla najpopularniejszego obecnie Dropboksa.

4sync to internetowy dysk twardy, pozwalający przechowywać dowolne pliki i foldery na zewnętrznym serwerze, a także w łatwy sposób udostępniać je innym znajomym w sieci. Korzystając z tego oprogramowania możemy uzyskać dostęp do własnych plików z dowolnego komputera, telefonu komórkowego lub innych urządzeń przenośnych.

Aplikacja charakteryzuje się prostotą w obsłudze i wygodnym dostępem do własnych danych znajdujących się na serwerze. Po zainstalowaniu programu i założeniu bezpłatnego konta, otrzymujemy 15GB darmowej przestrzenni na wirtualnym dysku w trybie online. Pliki i foldery możemy przesyłać i udostępniać na dwa różne sposoby - z poziomu przeglądarki internetowej lub korzystając ze specjalnego utworzonego folderu w moich dokumentach.

Po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie 4sync.com, możemy przy użyciu wbudowanego panelu zarządzać i synchronizować wszystkie nasze dane raz wykonywać wiele innych przydatnych operacji na plikach (zmieniać nazwy, edytować znaczniki i dodawać opisy, udostępniać znajomym i konwertować do formatu PDF). 4sync doskonale nadaje się do tworzenia kopii zapasowych danych i zabezpieczeniu ich przed szkodliwymi wirusami.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje instalację dodatkowego paska narzędzi oraz podmianę strony startowej i domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala jednak uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.36 ocen
Twoja ocena
Producent4sync
Liczba pobrań2 822
Data aktualizacji9 maj 2016
Rozmiar pliku14.22 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
4sync ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)