4sync ikona

4sync1.2.38

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

4sync to darmowa i multiplatformowa aplikacja, umożliwiająca synchronizowanie danych oraz współdzielenie ich z innymi użytkownikami za pośrednictwem Internetu. 4sync stanowi doskonałą alternatywę dla najpopularniejszego obecnie Dropboksa.

4sync to internetowy dysk twardy, pozwalający przechowywać dowolne pliki i foldery na zewnętrznym serwerze, a także w łatwy sposób udostępniać je innym znajomym w sieci. Korzystając z tego oprogramowania możemy uzyskać dostęp do własnych plików z dowolnego komputera, telefonu komórkowego lub innych urządzeń przenośnych.

Aplikacja charakteryzuje się prostotą w obsłudze i wygodnym dostępem do własnych danych znajdujących się na serwerze. Po zainstalowaniu programu i założeniu bezpłatnego konta, otrzymujemy 15GB darmowej przestrzenni na wirtualnym dysku w trybie online. Pliki i foldery możemy przesyłać i udostępniać na dwa różne sposoby - z poziomu przeglądarki internetowej lub korzystając ze specjalnego utworzonego folderu w moich dokumentach.

Po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie 4sync.com, możemy przy użyciu wbudowanego panelu zarządzać i synchronizować wszystkie nasze dane raz wykonywać wiele innych przydatnych operacji na plikach (zmieniać nazwy, edytować znaczniki i dodawać opisy, udostępniać znajomym i konwertować do formatu PDF). 4sync doskonale nadaje się do tworzenia kopii zapasowych danych i zabezpieczeniu ich przed szkodliwymi wirusami.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje instalację dodatkowego paska narzędzi oraz podmianę strony startowej i domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala jednak uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.
Udostępnij
4sync 1.2.38wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.36 ocen
Twoja ocena:
Producent4sync
Liczba pobrań2 788
Data aktualizacji9 maj 2016
Rozmiar pliku14.22 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
4sync ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (12)