bEhzWdit
500 Firepaper ikona

500 Firepaper3.00

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki 500 Firepapers ekran główny urządzenia z Androidem już nigdy nie będzie taki sam. Aplikacja wykorzystuje ogromną bazę danych portalu 500px.com i automatycznie zmienia tapetę telefonu lub tabletu.

bEhzWdiv

Program, którego twórcą jest Chainfire, autor między innymi SuperSU, jest niezwykle innowacyjną i kuszącą propozycją dla wielbicieli fotografii oraz miłośników estetycznie i nietuzinkowo wyglądających ekranów głównych. Dzięki opcjom możliwe jest ustalenie kategorii, które mają być użyte do wyświetlania obrazów, oraz częstotliwości zmiany tapety, która zaczyna się od 30 sekund, a kończy na 60 minutach. Ponadto, autor programu stworzył tryb Daydream, który w działaniu przypomina wygaszacz ekranu znany z komputerów stacjonarnych i wyświetla obrazy, gdy telefon jest ładowany lub umieszczony w stacji dokującej.

Autor zaleca korzystanie z sieci WiFi, gdyż zdjęcia portalu są w bardzo wysokiej jakości i przez to pliki są sporej wielkości. Ponadto, zużycie baterii może być wyższe. Aplikacja nie wykorzystuje reklam oraz nie pobiera żadnych opłat za jej używanie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentChainfire
Liczba pobrań411
Data aktualizacji29 maj 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
500 Firepaper ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhzWdja
bEhzWdjr