AndroidPersonalizacjaTapety i motywy500 Firepaper
500 Firepaper ikona

500 Firepaper3.00

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki 500 Firepapers ekran główny urządzenia z Androidem już nigdy nie będzie taki sam. Aplikacja wykorzystuje ogromną bazę danych portalu 500px.com i automatycznie zmienia tapetę telefonu lub tabletu.

Program, którego twórcą jest Chainfire, autor między innymi SuperSU, jest niezwykle innowacyjną i kuszącą propozycją dla wielbicieli fotografii oraz miłośników estetycznie i nietuzinkowo wyglądających ekranów głównych. Dzięki opcjom możliwe jest ustalenie kategorii, które mają być użyte do wyświetlania obrazów, oraz częstotliwości zmiany tapety, która zaczyna się od 30 sekund, a kończy na 60 minutach. Ponadto, autor programu stworzył tryb Daydream, który w działaniu przypomina wygaszacz ekranu znany z komputerów stacjonarnych i wyświetla obrazy, gdy telefon jest ładowany lub umieszczony w stacji dokującej.

Autor zaleca korzystanie z sieci WiFi, gdyż zdjęcia portalu są w bardzo wysokiej jakości i przez to pliki są sporej wielkości. Ponadto, zużycie baterii może być wyższe. Aplikacja nie wykorzystuje reklam oraz nie pobiera żadnych opłat za jej używanie.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentChainfire
Liczba pobrań491
Data aktualizacji29 maj 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
500 Firepaper ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)