Przegląd RAMu do komputera stacjonarnego

Dzisiaj nie o programach, a o pamięci do komputera stacjonarnego. RAM, który przedstawię to moja kolekcja domowa.

72-pinowy moduł SIMM

Na początek 72-pinowy moduł SIMM. Na zdjęciu dwa okazy, które posiadam. Pamięci te wyłoniły się około 1990 roku. Trochę wcześniej z modułów SIMM były również dostępne wersje 30-pinowe. Różniły się oczywiście liczbą pinów i tym, że nie miały na środku charakterystycznego wycięcia. Najstarsze pamięci to SIP i DIP. Niestety nie posiadam na własność.

Recenzja programu online OneIN dla salonów i gabinetów

Dzisiaj, ze względu na komentarz, pomyślałem, że przybliżę program z poprzedniego artykułu. Poprzednio napisałem tylko pokrótce o każdym z programów. Dzisiaj bardziej szczegółowo o jednym.

Dla kogo program OneIN

Program OneIN ma zastosowanie dla salonów i gabinetów obsługi klienta. Ja, tak jak poprzednio wspominałem, korzystam z tego programu do mojego salonu tatuaży. Z tego co wyczytałem, program przeznaczony jest do salonu fryzjerskiego, gabinetu kosmetycznego, spa, urody, gabinetu dentystycznego i innych gabinetów obsługi klienta.

Recenzja wybranych programów do pracy online

Udało mi się w niedalekim czasie stworzyć kolejny wpis. Dzisiaj o oprogramowaniu, a wszystko jako recenzja kilku programów online. Wybrałem te bardzo dobrze znane i kilka nowinek. Wszystko miałem okazję testować samodzielnie.

Dziennik elektroniczny Librus

Na pierwszy rzut beretem idzie dziennik elektroniczny. Jest kilka możliwości zdecydowania się dla szkół z tego udogodnienia, ale ja miałem "największą okazję" pracować na Librusie i o nim napiszę kilka słów.

10 ciekawostek z Internetu

Wybrałem dzisiaj na początek 10 ciekawostek lub zabawnych dla mnie informacji. Część może już gdzieś przeczytaliście, ale postaram wstawić do każdego link i krótki mój opis.

Łóżko, które ścieli się samo

Dla mnie ścielenie łóżka to udręka. Artykuł, który podesłałem pokazuje, że istnieją osoby, którym przeszkadza to na tyle, że wymyślili kołdrę, która sama się rozkłada. Szkoda, że nie ma samo zakładającej się pościeli.

Powitalny wpis na blogu - o czym lubicie czytać

Kilka informacji o mnie

Lubię technologię, dużo czytam i interesuję się informatyką. Chciałbym też przyczynić się do rozwoju dobrych programów, bo od dawna czytam artykuły, dlatego zakładam tu swojego małego bloga.

Jakie artykuły lubicie czytać

Tu pytanie do innych. Chętnie podzielę się informacjami jakie posiadam i wyczytałem, dlatego może powiecie o czym chcielibyście poczytać? Mam już jakieś pomysły, więc pewnie w niedługim czasie coś napiszę.