Test klawiatury Cooler Master MasterKeys MK750 – minimalizm i precyzja

Na rynku klawiatur mechanicznych, kierowanych głównie do grającej części społeczeństwa, jest naprawdę tłoczno. Producenci chwalą się szerokim wachlarzem dostępnych urządzeń. Dlatego tym razem postanowiłem się przyjrzeć klawiaturze mechanicznej od Cooler Mastera.

Dla jednych klawiatury mechaniczne jawią się, jako nietypowy gadżet. Dla innych natomiast stają się nieocenionym narzędziem podczas intensywnych potyczek w wirtualnym świecie. Dlatego większość produktów bazujących na przełącznikach mechanicznych, głównie ze względu na ich właściwości, kieruje się do graczy.

Test Inno3D GT 1030 – co potrafi budżetowe GPU?

Na mój „debiutancki warsztat” idzie najtańsza grafika z rodziny Nvidia Pascal, w wykonaniu firmy Inno3D. Jak się okazuje GT 1030, posiadający tylko 2GB VRAM i pasywne chłodzenie, potrafi pozytywnie zaskoczyć. Za chwilę będziecie mieli okazję się o tym przekonać…

Procesory graficzne Pascal przejęły pałeczkę po swoich bardzo udanych poprzednikach z rodziny Maxwell w kwietniu 2016 roku. Swoją premierę najpierw miały karty zaprojektowane z myślą o dostarczeniu jak największej wydajności – GeForce GTX 1080 i GTX 1070.