WindowsGrafikaInne programy graficzne5DFly Photo Design

5DFly Photo Design4.1.56.36

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

5DFly Photo Design to łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia albumów do zdjęć, kartek okolicznościowych i kalendarzy.

Interfejs programu jest czytelny i przejrzysty, oparty na technologii WYSIWYG pozwalającej na bezproblemowe korzystanie z aplikacji dla początkujących użytkowników. Przy użyciu programu możemy tworzyć profesjonalne materiały reklamowe, książki oraz różnego rodzaju broszury.

W jego zasobach znajdziemy ogromną bazę z gotowymi schematami, za pomocą których szybciej i łatwiej stworzymy projekt graficzny. Program zawiera wszystkie najważniejsze narzędzia, filtry i dodatkowe elementy, które pomogą w przygotowaniu profesjonalnych albumów ze zdjęciami, np. z wakacji.

Program 5DFly Photo Design umożliwia automatyczne przetwarzanie kilku zdjęć jednocześnie i to bez utraty ich jakości. Posiada również zaawansowany edytor do edycji fotografii, za pomocą którego możemy poprawić kolor i nasycenie, dodać rozmaite efekty, a nawet wstawić gotowe zdjęcie do specjalnej ramki. Aplikacja oferuje też funkcje do tworzenia pokazu slajdów i różnych prezentacji w formie wideo.

Uwaga!

Program 5DFly Photo Design dostępny jest w pełni funkcjonalnej wersji próbnej z nielimitowanym dostępem. Natomiast wszystkie darmowe szablony posiadają w niewielkich rozmiarach znaki wodne.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań7 645
Data aktualizacji26 lip 2016
Rozmiar pliku26.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)