MacOSMultimediaPakiety multimedialne5KPlayer
5KPlayer ikona

5KPlayer6.9

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

5KPlayer to odtwarzacz multimediów z możliwością pobierania filmów i muzyki z YouTube'a i oglądania na zewnętrznych ekranach AirPlay.

5KPlayer jest bardzo estetycznym i wygodnym odtwarzaczem, który nada się do słuchania muzyki, oglądania filmów, słuchania radia internetowego oraz odtwarzania dysków DVD. Można w nim budować własne listy odtwarzania, zapętlać utwory i tym podobne. Listy można też wygodnie przeszukiwać. Warto pamiętać, że program nie ma własnego katalogu multimediów.

Poza odtwarzaniem lokalnym 5KPlayer pozwala wysyłać obraz i dźwięk do odbiorników AirPlay.

5KPlayer obsługuje ponad 300 stron, z których pozwala pobierać materiały, w tym YouTube, Facebook, Yahoo!, DailyMotion, Vimeo, Vevo, Metacafe, Myspace, Vine, UStream, MTV, Instagram, Bliptv czy LiveLeak, a także z serwisów muzycznych, jak SoundCloud. Odtwarzacz radzi sobie z materiałami w różnych rozdzielczościach, aż do 8K. Program ma też możliwość konwertowania ścieżki dźwiękowej filmów do formatu MP3, AAC lub jako dzwonek na telefon.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDearMob
Liczba pobrań797
Data aktualizacji26 paź 2021
Rozmiar pliku67.84 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
5KPlayer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)