5KPlayer ikona

5KPlayer6.9

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

5KPlayer to odtwarzacz multimediów z możliwością pobierania filmów i muzyki z YouTube'a i oglądania na zewnętrznych ekranach AirPlay.

5KPlayer jest bardzo estetycznym i wygodnym odtwarzaczem, który nada się do słuchania muzyki, oglądania filmów, słuchania radia internetowego oraz odtwarzania dysków DVD. Można w nim budować własne listy odtwarzania, zapętlać utwory i tym podobne. Listy można też wygodnie przeszukiwać. Warto pamiętać, że program nie ma własnego katalogu multimediów.

Poza odtwarzaniem lokalnym 5KPlayer pozwala wysyłać obraz i dźwięk do odbiorników AirPlay.

5KPlayer obsługuje ponad 300 stron, z których pozwala pobierać materiały, w tym YouTube, Facebook, Yahoo!, DailyMotion, Vimeo, Vevo, Metacafe, Myspace, Vine, UStream, MTV, Instagram, Bliptv czy LiveLeak, a także z serwisów muzycznych, jak SoundCloud. Odtwarzacz radzi sobie z materiałami w różnych rozdzielczościach, aż do 8K. Program ma też możliwość konwertowania ścieżki dźwiękowej filmów do formatu MP3, AAC lub jako dzwonek na telefon.

Udostępnij
5KPlayer 6.9wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentDearMob
Liczba pobrań728
Data aktualizacji26 paź 2021
Rozmiar pliku67.84 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
5KPlayer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)