WindowsArchiwumProgramy archiwalne7 Sticky Notes
7 Sticky Notes ikona

7 Sticky Notes1.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

7 Sticky Notes to ciekawy system wirtualnych karteczek, wyświetlanych na pulpicie systemu Windows. Przypominają one standardowe karteczki przylepiane przez wielu na lodówkach i umożliwiają przechowywanie dowolnej treści tekstowej, np. informacji o zadaniach do wykonania, ważnych wydarzeniach itp.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Tworzenie nowych karteczek zainicjować możemy wciśnięciem na klawiaturze odpowiedniej kombinacji klawiszy lub wybraniem odpowiedniej opcji z poziomu ikony programu w zasobniku systemowym (tzw. tray'u). W obu przypadkach wywoływane jest identyczne okno, w którym poza wyświetlaną treścią dostępne są podstawowe funkcje, umożliwiające dostosowanie karteczki do własnych preferencji. Poza kolorem, rozmiarem i krojem czcionki możemy wskazać styl każdej karteczki z osobna, zmodyfikować jej styl, a także wybrać czy ma zostać aktywowana opcja alarmu.

7 Sticky Notes wyposażony został również w poręczny menadżer, który ułatwia zarządzanie wspomnianymi karteczkami w przypadku, kiedy wcześniej stworzymy ich pokaźną ilość. Co istotne, każda z nich może zostać dowolnie ułożona na pulpicie, ich położenie na ekranie zależy tylko od wyobraźni użytkownika.

Zaletą aplikacji jest znikome zapotrzebowanie na zasoby internetowe. Nie przeszkadza ona w żaden sposób w codziennym użytkowaniu komputera i pomimo braku polskiej wersji językowej, jej obsługa nie powinna nikomu przysporzyć jakichkolwiek problemów lub trudności.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.26 ocen
Twoja ocena
ProducentFabio Martin
Liczba pobrań82 091
Data aktualizacji15 sty 2013
Rozmiar pliku5.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
7 Sticky Notes ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)