7 Sticky Notes ikona

7 Sticky Notes1.9

WindowsArchiwumProgramy archiwalne7 Sticky Notes
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

7 Sticky Notes to ciekawy system wirtualnych karteczek, wyświetlanych na pulpicie systemu Windows. Przypominają one standardowe karteczki przylepiane przez wielu na lodówkach i umożliwiają przechowywanie dowolnej treści tekstowej, np. informacji o zadaniach do wykonania, ważnych wydarzeniach itp.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Tworzenie nowych karteczek zainicjować możemy wciśnięciem na klawiaturze odpowiedniej kombinacji klawiszy lub wybraniem odpowiedniej opcji z poziomu ikony programu w zasobniku systemowym (tzw. tray'u). W obu przypadkach wywoływane jest identyczne okno, w którym poza wyświetlaną treścią dostępne są podstawowe funkcje, umożliwiające dostosowanie karteczki do własnych preferencji. Poza kolorem, rozmiarem i krojem czcionki możemy wskazać styl każdej karteczki z osobna, zmodyfikować jej styl, a także wybrać czy ma zostać aktywowana opcja alarmu.

7 Sticky Notes wyposażony został również w poręczny menadżer, który ułatwia zarządzanie wspomnianymi karteczkami w przypadku, kiedy wcześniej stworzymy ich pokaźną ilość. Co istotne, każda z nich może zostać dowolnie ułożona na pulpicie, ich położenie na ekranie zależy tylko od wyobraźni użytkownika.

Zaletą aplikacji jest znikome zapotrzebowanie na zasoby internetowe. Nie przeszkadza ona w żaden sposób w codziennym użytkowaniu komputera i pomimo braku polskiej wersji językowej, jej obsługa nie powinna nikomu przysporzyć jakichkolwiek problemów lub trudności.

Udostępnij
7 Sticky Notes 1.9wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.26 ocen
Twoja ocena
ProducentFabio Martin
Liczba pobrań80 721
Data aktualizacji15 sty 2013
Rozmiar pliku5.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
7 Sticky Notes ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)