7 września Apple musi ożywić rynek: czy iPhone 7 i Watch 2 wystarczą?

7 września Apple musi ożywić rynek: czy iPhone 7 i Watch 2 wystarczą?

05.09.2016 23:45, aktual.: 06.09.2016 12:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już 7 września zarówno fani i użytkownicy sprzętu Appledowiedzą się, co Jabłko ma dla nich w zanadrzu. Niemal na pewnobędzie to iPhone 7, ale na pewno nie będzie to tylko iPhone 7.Firma z Cupertino, stojąc w obliczu malejących ostatnio przychodówi kar, jakie nałożyła Unia Europejska, musi wymyślić coś, coprzekona konsumentów, że czas kupić nowe. Przygotowaliśmy więcdla Was zestawienie tego, czego się spodziewamy. Niebawem okażesię, na ile przewidywania okazały się trafne.

iPhone 7

Nowy iPhone nie będzie jakoś radykalnie przebudowany względemiPhone’a 6S – to Apple zarezerwuje sobie pewnie na 10. rocznicę,w 2017 roku. Rozmiary standardowe, 4,7 oraz 5,5 cala, z obudowyzniknąć mają linie anten i złącze słuchawkowe, pojawi się teżwibrujący, czuły na siłę przycisk Home. Ten większy modeldostać miałby dwuobiektywową kamerę główną, zapewniającąlepszy zoom i zdjęcia w słabym oświetleniu.

Obraz

W środku – procesor Apple A10, podobno mający dorównywać wwydajności czipom Intela z serii Core M. Do tego 3 GB RAM, bysprostać wymaganiom nowej kamery, a także wbudowana pamięć masowaco najmniej 32 GB. To już koniec z niewystarczającymi od dawnawersjami 16 GB.

Apple Watch 2

Jak pobudzić malejące zainteresowanie smartzegarkami?Odpowiedzią miałaby nowa wersja Apple Watcha, w której należyspodziewać się znacznie lepszego akumulatora (może nawet czegośinnego, niż wszechobecne dziś Li-Po?), wbudowania modułu GPS, orazznacznie szybszego procesora, który pozwoli uruchamiać bardziejzłożone aplikacje.

Obraz

iOS 10

Pomimo okrągłej liczby nie ma co się spodziewać rewolucji.Nowa wersja iOS-a przyniesie przede wszystkim narzędzia dosterowania domowymi urządzeniami podpiętymi do Internetu Rzeczy,ulepszony komunikator iMessage ze wsparciem dla wtyczek, mechanizmtranskrypcji poczty głosowej i lepsze powiadomienia.

macOS Sierra

Oficjalny debiut nowego systemu dla Maków to nie tylko nowa,ładniejsza i wygodniejsza nazwa. To przede wszystkim debiut Siri nakomputerach osobistych, ulepszony komunikator i narzędzie dozarządzania zdjęciami, wsparcie dla płatności Apple Pay wInternecie i wykorzystanie smartzegarka Apple Watch jako sprzętowegotokena uwierzytelniania.

watchOS 3

Szybkie wzywanie pomocy w sytuacjach alarmowych, obsługa ApplePay w aplikacjach, szybsze uruchamianie systemu i aplikacja domonitorowania oddechu użytkownika to główne wyróżniki nowejwersji systemu dla smartzegarków.

Nowe Maki

Nowych Maków 7 września raczej nie zobaczymy. W końcu kto bychciał przyćmić iPhone’a 7? Jeszcze w tym roku jednak powinniśmyzobaczyć odświeżonego MacBooka Pro, MacBooka Air oraz iMaka, atakże specjalny monitor 5K, który zastąpi przestarzały model zThunderboltem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)