Ulefon armor 3T- wytrzymały smartfon z walkie-talkie już nie długo na IGG

Marka Ulefone ma spore doświadczenie w produkcji nie tylko klasycznie wyglądających smartfonów, ale i wytrzymałych smartfonów o pojemnych bateriach, przeznaczonych dla bardziej wymagających użytkowników. Korzystając ze swojego doświadczenia w projektowaniu smartfonów, Ulefon postanowił wypuścić trochę inny produkt. Będzie to Ulefon armor 3T, pierwszym w portfolio Ulefon smartfon z funkcją walkie-talkie.

CUBOT KingKong 3 – nadchodzi nowy twardziel, tym razem z Helio P23

Od początku roku firma Cubot wypuściła na rynek już kilka modeli smartfonów, po flagowcach Cubot X18 Plus, Cubot Power, i Cubot P20, przyszła kolej na kolejny model, z trochę innego segmentu. W zeszłym roku Cubot przetarł szlaki, i wypuścił na rynek pierwszy w swojej ofercie wytrzymały smartfon-CUBOT KingKong (ciekawe skąd pomysł na nazwę?). Model ten osiągnął wielki sukces, będąc w wielu krajach jednym z najlepiej sprzedających się smartfonów. W tym roku rozpocznie się sprzedaż jego ulepszonej wersji: CUBOT KingKong 3.

Ulefone T2 — nadchodzi kolejny smartfon z notchem

Ekrany z wcięciem przyciągają uwagę, i zyskują na popularności (przynajmniej wśród producentów), o czym świadczy wysyp smartfonów z notchem. Obecnie każdy szanujący się producent smartfonów na świecie posiada co najmniej jeden model z tym kontrowersyjnym wcięciem, chociaż nie rzadko jest ich już kilka.

Ostatnio Ulefone ujawnił swój kolejny flagowy produkt, będzie to Ulefone T2. Smartfon wyposażony w ekran FHD marki SHARP (oczywiście z notchem), o rozmiarze 6,7-cala.

Ulefone Armor 5- zobacz jak radzi sobie pierwszy na świecie rugged z notchem

Od czasu rozpoczęcia przedsprzedaży Ulefone Armor 5 otrzymał wiele komentarzy. W porównaniu do tradycyjnego, wytrzymałego smartfonu, Ulefone Armor 5 wyróżnia się swoim unikalnym wyglądem, dzięki któremu model ten może znaleźć szerokie zastosowanie, nie tylko podczas pracy w ekstremalnych warunkach, ale i w biurze.

Producent opublikował na swoim kanale film na którym zaprezentowano podstawowe funkcjonalności Ulefone Armor 5, nie różnią się one od innych smartfonów, ale możemy na nim zauważyć, że Ulefone Armor 5 działa płynnie.

Ulefone Armor 5 już dostępny w przedsprzedaży

Wczoraj, czyli szóstego sierpnia rozpoczęła się sprzedaż Ulefone Armor 5, czyli pierwszego na świecie wzmocnionego smartfonu z notchem. Ulefone Armor 5 pochodzi z profesjonalnego, wytrzymałego telefonu chińskiej produkcji. Wyświetlacz z wycięciami w połączeniu z wytrzymałym telefonem przyciąga uwagę publiczności. I mam nadzieję, że czekanie nas nie zawiedzie.

Recenzja Cubot P20 już w sprzedaży — osiem rdzeni, 4GB pamięci RAM, i notch za 480 zł

Dwa dni temu opublikowałem recenzję tego modelu, który wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Już sama specyfikacja robi wrażenie. Mamy wyświetlacz FHD+ ((2246 x 1080)) o wielkości 6,18 z wcięciem, ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6750T, oraz 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia do 128 GB przy pomocy karty microSD).

Cubot P20 — smartfon z notchem i 4GB pamięci RAM za mniej niż 500 zł

Nie jestem fanem notcha, już nie raz pisałem, że mi się nie podoba jego wygląd, ba niektórzy twierdzą, że jest to wręcz jedna z najbrzydszych rzeczy jaka przydarzyła się smartfonom w ogóle. Może tak, może nie, jednak od momentu kiedy notch pojawił się a iPhonie X, tylko kwestią czasu było kiedy rozwiązanie to skopiowane zostanie na smartfony z Androidem.

Rzuć okiem na fabrykę, w której produkowany jest Ulefone Armor 5

Ulefone Armor 5 to pierwszy na świecie wytrzymały smartfon z wycięciem, który przyciąga wiele uwagi, odkąd został oficjalnie zaprezentowany. Okres przedsprzedażowy rozpocznie się w poniedziałek, ale wcześniej Ulefone organizuje kampanię, w której nagradza użytkowników 60$ kuponami, i która cieszy się sporym zainteresowaniem. Informacje podane przez producenta mówią, że pierwsza partia smartfonów może nie wystarczyć dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.