WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danych7thShare Android Data Recovery
7thShare Android Data Recovery ikona

7thShare Android Data Recovery2.6.8.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

7thShare Android Data Recovery to program komputerowy do odzyskiwania danych z urządzeń pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Android.

Niezależnie od tego, czy utraciliśmy cenne dane w wyniku awarii sprzętowej, działania wirusa lub też usunęliśmy je przypadkowo, 7thShare Android Data Recovery zaoferuje nam możliwość dogłębnego skanowania i spróbuje odzyskać pliki. Nie będzie to skomplikowana operacja, bowiem narzędzie charakteryzuje się prostotą użytkowania, dzięki czemu wystarczy kilka kliknięć, by sprawdzić, czy nasze materiały da się przywrócić.

Jakie dane możemy przywrócić?

7thShare Android Data Recovery pozwala na odzyskanie zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, listy połączeń i wielu innych elementów niezależnie od tego, czy były one przechowywane w pamięci wewnętrznej, czy też znajdowały się na karcie SD.

Podgląd danych do odzyskania

Zanim zdecydujemy się na przywrócenie plików będziemy mogli zapoznać się ze szczegółowym wykazem danych do odzyskania. 7thShare Android Data Recovery dzieli je na kategorie, co sprawia, że możemy przyjrzeć się tylko tym materiałom, których odzyskanie interesuje nas najbardziej bez konieczności przeglądania całej długiej listy.

Obsługa ponad 500 urządzeń z Androidem

Nie trzeba obawiać się, że 7thShare Android Data Recovery nie poradzi sobie z naszym smartfonem lub tabletem, bowiem aplikacja obsługuje kilkaset urządzeń od najpopularniejszych producentów, takich jak np. Samsung, HTC, LG, Sony, Huawei, Motorola i wielu, wielu innych. Program oferuje pełne wsparcie dla systemów operacyjnych Android 2.0 i nowszych, w tym Android 7.0 Nougat.

Funkcje programu 7thShare Android Data Recovery

  • proste i szybkie odzyskiwanie danych z Androida (zaledwie kilka kliknięć)
  • przywracanie utraconych zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, listy połączeń i nie tylko
  • wsparcie kilkuset modeli smartfonów i tabletów najpopularniejszych producentów
  • obsługa wielu systemów operacyjnych (od Androida 2.0 aż do Androida 7.0 Nougat)
  • możliwość podglądu plików do odzyskania przed rozpoczęciem operacji przywracania
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań13 385
Data aktualizacji17 kwi 2019
Rozmiar pliku12.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
7thShare Android Data Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)