WindowsGrySportowe8 Ball Frenzy

8 Ball Frenzy

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

8 Ball Frenzy to realistyczny symulator popularnego bilarda, gry z bogatą historią sięgającą XV wieku, ale mocno rozpowszechnionej dopiero w czasach współczesnych.

Gracz ma możliwość rywalizacji z jednym z czterech komputerowych przeciwników, z których każdy prezentuje inny poziom swoich umiejętności oraz odmienną taktykę prowadzenia rozgrywki. Amator i nowicjusz w miarę często się mylą wystawiając nam jednocześnie białą bilę na łatwą pozycję. Dużo więcej zaangażowania trzeba będzie poświęcić na walkę z profesjonalistą i ekspertem. Ci mylą się rzadko, a do tego ich zagrania często zmuszają nas do błędów. Chodzi o to, by tych starać się popełniać jak najmniej, ponieważ każdy niecelny strzał jak również skierowanie do łuzy bili białej czy tez bili rywala skutkuje stratą kolejki.

8 Ball Frenzy posiada bardzo proste zasady. Przed trafieniem kijem w bilę należy ustalić siłę uderzenia, a biała linia wskaże kierunek poruszania się bili po uderzeniu. Oczywistym jest fakt, że należy jeszcze dobrze wycelować ;-). Gdy nabierzemy wprawy i wczujemy się w klimat gry, warto skorzystać z opcji nadawania odpowiedniej rotacji bili białej. Właściwe jej dobranie ułatwi nam wykonanie kolejnego ruchu lub też utrudni życie rywalowi jeśli tylko dobrze zaplanujemy przebieg wydarzeń na stole.

Dzięki dobrej oprawie graficznej 3D, wysokiej mechanice zachowań bil oraz realizmowi prowadzonej rozgrywki, 8 Ball Frenzy może stanowić interesującą pozycję zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych entuzjastów gry w bilard.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań7 106
Data aktualizacji4 lis 2011
Rozmiar pliku15.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)