AndroidGryZręcznościowe8 Ball Pool
8 Ball Pool ikona

8 Ball Pool5.14.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

8 Ball Pool to zręcznościówka dla tych, którzy mają ochotę na partyjkę bilarda.

W grze 8 Ball Pool możemy szlifować własne umiejętności na arenie treningowej lub też od razu przystąpić do zabawy przeciwko innym graczom w systemie losowym bądź też po rzuceniu wyzwania znajomym z Facebooka i serwisu Miniclip. Poza opcją przeprowadzania kolejnych rozgrywek produkcja umożliwia także wzięcie udziału w rozmaitych turniejach. Jeśli zdołamy wygrać tego rodzaju zawody, odblokujemy nowe kije i zdobędziemy trofea.

Wraz z postępami w rozgrywce zwiększamy rangę i zyskujemy dostęp do niedostępnych wcześniej lokacji. Ponadto 8 Ball Pool zawiera wiele opcji w zakresie dostosowywania wyglądu stołu bilardowego i kija. Za wygrywanie meczów nagradzani jesteśmy monetami, które możemy wydać na wpisowe, by wziąć udział w meczach o większą stawkę, bądź też zakupić dzięki nim kosmetyczne dodatki.

8 Ball Pool oferuje bardzo intuicyjny, precyzyjny system sterowania, dzięki któremu możemy dokładać wycelować kijem w bilę. Musimy jednak pamiętać, że mamy na to określoną ilość czasu po której następuje ruch przeciwnika.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentMiniclip.com
Liczba pobrań495
Data aktualizacji24 lis 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
8 Ball Pool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)