WindowsNarzędziaNarzędzia systemowe8StartButton

8StartButton2.7.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

8StartButton to bezpłatne i bardzo popularne narzędzie, które rozszerza dostępny w Windows 8 pasek zadań o doskonale znane z poprzednich edycji systemu menu Start. Charakteryzuje się ono pełną integracją z środowiskiem operacyjnym, niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe oraz dostępnością wielu opcji konfiguracyjnych, pozwalających dostosować menu Start do własnych preferencji.

Jedną z największych zalet, jakie niesie ze sobą korzystanie z menu Start jest wygodna i szybkość dostępu do wszystkich zainstalowanych na komputerze aplikacji, gier czy też narzędzi oraz funkcji systemu. Ponadto 8StartButton wspiera efekt przezroczystości, oferuje mechanizm szybkiego dostępu, pozwala dostosować wygląd oraz zachowanie poszczególnych elementów menu do upodobań użytkownika, dysponuje 3 trybami widoku i daje łatwy dostęp do akcji, związanych z zasilaniem komputera.

Na uwagę zasługuje także inna ciekawa funkcja oferowana wraz z narzędziem. Mowa o możliwości pomijania podczas uruchamiania systemu interfejsu Modern i automatycznej inicjacji standardowego widoku pulpitu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.48 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań3 205
Data aktualizacji27 kwi 2015
Rozmiar pliku17.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)