bEgsLmrV

8StartButton2.7.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

8StartButton to bezpłatne i bardzo popularne narzędzie, które rozszerza dostępny w Windows 8 pasek zadań o doskonale znane z poprzednich edycji systemu menu Start. Charakteryzuje się ono pełną integracją z środowiskiem operacyjnym, niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe oraz dostępnością wielu opcji konfiguracyjnych, pozwalających dostosować menu Start do własnych preferencji.

bEgsLmrX

Jedną z największych zalet, jakie niesie ze sobą korzystanie z menu Start jest wygodna i szybkość dostępu do wszystkich zainstalowanych na komputerze aplikacji, gier czy też narzędzi oraz funkcji systemu. Ponadto 8StartButton wspiera efekt przezroczystości, oferuje mechanizm szybkiego dostępu, pozwala dostosować wygląd oraz zachowanie poszczególnych elementów menu do upodobań użytkownika, dysponuje 3 trybami widoku i daje łatwy dostęp do akcji, związanych z zasilaniem komputera.

Na uwagę zasługuje także inna ciekawa funkcja oferowana wraz z narzędziem. Mowa o możliwości pomijania podczas uruchamiania systemu interfejsu Modern i automatycznej inicjacji standardowego widoku pulpitu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
8StartButton 2.7.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.38 ocen
Liczba pobrań3 158
Data aktualizacji27 kwi 2015
Rozmiar pliku16.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgsLmsC
bEgsLmsT