iOSMultimediaStreaming muzyki8tracks Music Playlists
8tracks Music Playlists ikona

8tracks Music Playlists3.3.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

8tracks radio to oficjalna aplikacja serwisu muzycznego o tej samej nazwie. Docenią go zwłaszcza osoby stawiające na odkrywanie nowych utworów w ulubionych gatunkach.

Idea 8track jest bardzo prosto, łącząc tagi którymi może być wszystko (artysta, nastrój, pogoda, przymiotnik, rzeczownik itp.) otrzymujemy propozycje playlist oznaczonych w taki sposób. Acoustic + chill + folk + rain + calm to tylko jedno z wielu połączeń na które pozwala aplikacja. Mechanizm wyszukiwania za pomocą łączenia tagów nie jest jedynym, jednak to on wyróżnia aplikację i serwis na tle konkurencji. 8Track w wersji na Androida otrzymał klasyczny dla aplikacji muzycznych interfejs. Główny strumień zajmuje środek ekranu, a opcje skrywają się za lewą krawędzią. Takie rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze, zwłaszcza jeżeli chodzi odkrywanie nowej muzyki.

Za pomocą aplikacji możemy zalogować się na nasze konto, dzięki czemu zsynchronizujemy dane pomiędzy urządzeniem a chmurą. Ulubione tagi, listy, utwory itp. będą zawsze z nami. Jedyne poważne zastrzeżenia budzi stabilność aplikacji. Czasami po prostu nie działa.

Sporą zaletą 8track jest model dystrybucji. Zarówno aplikacja jak i serwis dostępne są za darmo. Jedyne ograniczenia to możliwość przeskoczenia tylko kilku piosenek oraz brak opcji powrotu do poprzedniego utworu. W aplikacji mobilnej dodatkowo mamy reklamy, których możemy się pozbyć po uiszczeniu opłaty. Nie zabrakło także wsparcia dla zegarków Apple Watch.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producent8tracks
Liczba pobrań85
Data aktualizacji21 gru 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
8tracks Music Playlists ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)