Blog (56)
Komentarze (624)
Recenzje (0)

Bold dla zasłużonych!

Strona główna@CebulaBold dla zasłużonych!
01.04.2015 18:18

Historia walk o pogrubienie w edycji wpisów blogowych naznaczona jest już wieloma bitwami. Arenami walk były zwykle piękne HotZlotowe zamki, ale bold nigdy nie upadł. Oczywiście podkład ideologiczny walk znany jest głównie blogerom z pokaźnym stażem, niemniej bold jest już symbolem debat blogowych. Niezależnie jednak od wszystkiego bold od dziś jest dostępny, choć nie dla wszystkich... ;)

550442

Pogrubić może każdy, pod drobnym warunkiem... Wymagane jest jedynie uzyskanie odznaki bold na blogu. Jakie jest kryterium uzyskania odznaki? Bardzo proste, otrzymuje ją każdy kto uzyska 20 innych odznak. To oczywiście nic trudnego (niestety sam tyle nie mam ;), choć na razie udało się to tylko jednej osobie. Jest nią oczywiście Shaki81. To on jako jedyny obecnie może używać znienawidzonych przez redakcję wyboldowanych literek :)

bEacHgFz

Mamy nadzieję, że blogerów dysponujących tym niezwykłym narzędziem będzie coraz więcej. Na pocieszenie wszystkich tych, którzy uważają, że uzyskanie tak pokaźnej gromadki odznak jest nieosiągalne mogę dodać, że niebawem pojawią się nowe odznaki. Będzie więc łatwiej...

Wszystkich, którzy tę straszliwą broń w postaci bolda uzyskają prosimy o korzystanie z niej jedynie w przypadkach uzasadnionych :)

Nie, nie, nie ma równych i równiejszych, ja mam bolda tylko chwilowo, na potrzeby niniejszego wpisu ;)

Udostępnij:
bEacHgGv