Blog (169)
Komentarze (5.3k)
Recenzje (1)

Terranie, Zergowie, Protosi i p2p... ;)

Strona główna@januszekTerranie, Zergowie, Protosi i p2p... ;)
20.07.2010 19:52

Walnę prosto z mostu - właśnie ściągam Starcrafta II z sieci p2p. Proszę aby każdy czytelnik zapamiętał swoją pierwszą myśl jaka po tym wyznaniu przyszła mu do głowy ;)

Ilu z Was pomyślało: "januszek, piracie!"? ;)

Otóż nie - nie jestem piratem bo ściągam oryginalny, cyfrowy egzemplarz gry za pomocą pobranego wcześniej ze stron producenta specjalnego klienta "Blizzard Downloader":

369398

Klient (menu ma w języku polskim) jest całkiem sprytny bo łączy w sobie pobieranie bezpośrednie z serwera Blizzarda i z sieci p2p, co można zobaczyć po kliknięciu na menu: 'Wyświetl' a następnie na 'Informacje dot. połączenia':

369400

Cyfrowy egzemplarz gry ściągać można już teraz. Wystarczy mieć aktywne konto Battle.net. Realnie zainstalować go będzie można dopiero w dniu premiery, czyli 27 lipca od godziny 10:00 czasu letniego środkowoeuropejskiego. Wtedy też trzeba będzie grę uaktywnić co automatycznie wiążę się z jej kupnem. Mam nadzieję, że cyfrowy egzemplarz gry będzie trochę tańszy od pudełkowych wersji sklepowych. O tym jednak przekonam się dopiero za tydzień. Czekam z niecierpliwością.

bEKwJlmf

Peer to peer to jednak bardzo przydatna rzecz ;)

Udostępnij:
bEKwJlnb