r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AMD prezentuje superszybkiego Radeona dla laptopów i przywraca promocję „Nie spoczywaj na laurach”

Strona główna Aktualności

Firma AMD pochwaliła się dziś wprowadzeniem do oferty przeznaczonej dla laptopów karty graficznej AMD Radeon HD 8970M. Karta bazuje na architekturze Graphics Core Next (GCN) i ma łączyć moc obliczeniową zapewniającą świetne wrażenia z grania w najnowsze tytuły przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnego poboru prądu i zastosowaniu technologii AMD Enduro. Producent twierdzi, że sprawdzi się ona również w graniu w podróży, ale o tym przekonamy się kiedy na rynek trafią laptopy z tym układem. Na pewno Radeon HD 8970M znajdzie się w rekomendowanym dla miłośników Crysisa 3 modelu GX70 firmy MSI. Sercem maszyny będzie układ AOU AMD A10-5750M, który ma być o 10-15% wydajniejszy od tego montowanego w MSI GX60.

Akcja pod hasłem „Nie spoczywaj na laurach” (Never Settle), która ruszyła w październiku zeszłego roku, powraca na nowym poziomie. AMD twierdzi, że promocja cieszyła się powodzeniem, ale gracze, którzy zdecydowali się na wykorzystanie układów AMD w swoich maszynach, musieli stanąć przed wyborem: AMD Radeon HD z Serii 7870 z Tomb Raiderem czy 7900 z Crysisem 3?

Wiele osób nie była z tego zadowolona, więc producent poszerza wachlarz gier dołączonych do kart. Od dziś w ramach akcji „Nie spoczywaj na laurach: Powrót” od do kart AMD Radeon HD z Serii 7790, 7870 i 7900 dołączone będą oba wymienione wyżej tytuły. Promocja startuje dziś i potrwa do wyczerpania zapasów u wybranych sprzedawców. Należy mieć na uwadze, że sklepy mogą aktualizować oferty z pewnym poślizgiem, ale najpóźniej na początku przyszłego tygodnia nowe zestawy będą na ich półkach.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.