r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Air Assault II na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Cotygodniowym zwyczajem, wraz z nadchodzącym weekendem zapraszamy wszystkich Czytelników do odwiedzenia kategorii Po godzinach, gdzie oprócz gry na weekend, w dziale Tydzień z Piratem ;-) czeka nowy odcinek przygód z naszym "bohaterem" i jego nieodłączną przyjaciółką Papugą w roli głównej ;-).

Air Assault II to gra z gatunku "zabij wszystko, co stanie ci na drodze" :-). Tak pokrótce, a zarazem i w pełni można przedstawić fabułę Air Assault II. Rozpoczynając rozgrywkę do dyspozycji mamy tylko jeden model śmigłowca oraz niski poziom doświadczenia. Jednak z każdą kolejną misją przybywa nam gwiazdek na pagonach, a po pewnym czasie przydzielone zostają nam kolejne rodzaje maszyn bojowych. Przydadzą się z pewnością zwłaszcza w dalszych misjach, gdzie trzeba umiejętnie dobierać rodzaj swojego uzbrojenia. Gra posiada 18 układów, 10 rodzajów broni z dużymi możliwościami ich rozbudowywania, 15 różnorakich bonusów, wiele modeli rakiet oraz innego sprzętu pomagającego w pomyślnym zakończeniu każdej z misji.

Grę Air Assault II można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.