Ashampoo Virus Quickscan Free Ashampoo Virus Quickscan Free

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Ashampoo Virus Quickscan Free to niewielki i niewymagający instalacji skaner antywirusowy do wyszukiwania różnego rodzaju złośliwego oprogramowania na komputerze pracującym pod kontrolą systemu Windows.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu z powodzeniem wykorzystywane może być przez początkujących użytkowników. Jego istotną zaletą jest szybkość działania, na którą w znacznym stopniu wpływa fakt, iż oprogramowanie funkcjonuje w modelu tzw. chmury. Oznacza to, że część operacji wykonywana jest na zewnętrznych serwerach producenta i co istotne, nie jest wymagana aktualizacja baz sygnatur. Ashampoo Virus Quickscan Free wykorzystuje definicje wirusów w obrębie baz dostępnych online przez 24 godziny na dobę.

Skaner podczas swojej pracy wykorzystuje 2 niezależne silniki AV, które pozwalają skutecznie niwelować m.in. wirusy, oprogramowanie szpiegujące czy też malware. Po zakończeniu analizy program wyświetla raport z wynikami skanowania, który można także zapisać na dysku. Ashampoo Virus Quickscan Free nie pozwala niestety na usuwanie wykrytych szkodników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!