r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ashampoo Virus Quickscan Free

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Virus Quickscan Free to niewielki i niewymagający instalacji skaner antywirusowy do wyszukiwania różnego rodzaju złośliwego oprogramowania na komputerze pracującym pod kontrolą systemu Windows.

Galeria programu

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu z powodzeniem wykorzystywane może być przez początkujących użytkowników. Jego istotną zaletą jest szybkość działania, na którą w znacznym stopniu wpływa fakt, iż oprogramowanie funkcjonuje w modelu tzw. chmury. Oznacza to, że część operacji wykonywana jest na zewnętrznych serwerach producenta i co istotne, nie jest wymagana aktualizacja baz sygnatur. Ashampoo Virus Quickscan Free wykorzystuje definicje wirusów w obrębie baz dostępnych online przez 24 godziny na dobę.

r   e   k   l   a   m   a

Skaner podczas swojej pracy wykorzystuje 2 niezależne silniki AV, które pozwalają skutecznie niwelować m.in. wirusy, oprogramowanie szpiegujące czy też malware. Po zakończeniu analizy program wyświetla raport z wynikami skanowania, który można także zapisać na dysku. Ashampoo Virus Quickscan Free nie pozwala niestety na usuwanie wykrytych szkodników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 07.05.2017 17:39

Szkoda ,że archiwalny gdyż program był łatwy, skuteczny w wykrywaniu szkodników jak czytałem w internecie .Problem polegał na tym ,że b.dobrze wykrywał wirusy ale ich nie usuwał , stąd porzucenie programu przez producenta który skupił się na płatnym antywirusie . W dodatku zainteresowanie nim było niewielkie bo komu zależy wyłącznie na wykrywaniu bez usuwania .Mam obecnie Ashampoo Anti -Virus i potwierdza swoją skuteczność na wysokim poziomie w zakresie działania antywirusa .

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 03.01.2015 22:56

@djkarateka: Przecież pisze, że jest to soft do wykrywania, a nie do usuwania, tak wiec nie kapuje po co te żale:)

djkarateka   5 #2 08.05.2013 09:11

Po coś wypuszczają jeśli to usuwać nie potrafi;/ daremny programik nic nie wart!

  #1 07.05.2013 21:21

To jest klon Emsisoft Anti-Malware. Podobna sytuacja występuje w przypadku HitmanaPro i Zemana AntiMalware.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.