r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Batman: Arkham Origins także na urządzenia przenośne

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Zespół NetherRealm Studios przygotował niegdyś na urządzenia przenośne dzieło towarzyszące premierze Batman: Arkham City i można było spodziewać się, że w przypadku nadchodzącego Arkham Origins także coś przyszykuje. Faktycznie, Warner Bros. zapowiada, iż w okolicach debiutu gry na konsolach oraz PC pojawi się jej uproszczona wersja na sprzęty z systemem iOS, a do końca roku także z Androidem.

Bieganie po mieście w nocy idzie w odstawkę, bo będziemy mieli do czynienia znów z bijatyką, do tego darmową. Przyjdzie nam wykonywać wiele różnorodnych misji, rozrzuconych po całym Gotham, mierzyć ze sługusami znanych złoczyńców, a potem też naturalnie nimi samymi — stukając palcem w ekran i suwając nim po wrogach. Oczywiście, tak jak w dużej wersji gry, do odkrycia czekają m.in. kostiumy dla Batmana. Przenośna edycja ma również odblokowywać różne bonusy w ramach współpracy z nią.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.