Big Deal Sale na GOG.com: 100 kluczy dla Czytelników dobrychprogramów!

Strona główna Aktualności
image

O autorze

W serwisie GOG.com ruszyła dziś naprawdę duża obniżka cen, Big Deal Sale. Ceny dziesiątek tytułów zostały przecenione niekiedy nawet o 95%, a wiele z nich osiągnęło właśnie najniższą cenę w historii. Ponadto przy okazji Big Deal Sale, specjalnie dla Czytelników serwisu dobreprogramy, przygotowaliśmy z GOG.com konkurs, w którym każdy może wygrać jeden ze stu kluczy do popularnych produkcji.

Big Deal Sale

Z grami oferowanymi po znacznie obniżonych cenach w ramach Big Deal Sale można zapoznać się na GOG.com. Dość powiedzieć, że znalazły się tam takie hity, jak Planet Nomads (największa dotychczasowa obniżka, o 25%), niezwykle klimatyczne Oxenfree (-75%), wysoko ocenione przez nas Realpolitiks (-35%, tutaj także największa dotąd obniżka ceny) czy uznany dreszczowiec Layers Of Fear.

Łącznie w obniżonej cenie można zdobyć nieco ponad 200 produkcji, zarówno uznanych hitów, jak i interesując produkcji niezależnych. Nawigację po tak szczodrej ofercie ułatwi menu. Można dzięki niemu zobaczyć listę gier szczególnie polecanych, kosztujących mniej niż 2 dolary czy obniżonych o 80% lub więcej. Ponadto gry można filtrować pod kątem gatunku: cRPG, logiczne, przygodowe czy gry akcji.

100 gier dla Czytelników dobrychprogramów!

Słowo się rzekło. Wraz z GOG.com, przygotowaliśmy dla Was aż sto kluczy do różnych gier dostępnych na tej platformie. W puli znalazły się między innymi takie produkcje, jak Planet Nomads, Overfall, Sudden Strike 4, Shelter i Shelter 2, Spelunky, Prison Architect, Technobabylon, A Golden Wake oraz wiele, naprawdę wiele innych. Co zatem trzeba zrobić, by otrzymać od nas grę?

Do końca tygodnia, a zatem do niedzieli, 24 września, do godziny 23:59, wystarczy wybrać z katalogu produkcji aktualnie dostępnych na GOG.com swoją ulubioną grę, a następnie w nietuzinkowy sposób uzasadnić w komentarzu pod niniejszym artykułem swój wybór. W konkursie mogą wziąć udział tylko zarejestrowani użytkownicy, a każdy może zgłosić tylko jedną odpowiedź. Klucze z konkursowej puli będą przyznawane zwycięzcom losowo. Powodzenia!

Aktualizacja, 02.10.2017 r.
Klucze trafiły do zwycięzców, serdecznie gratulujemy!

© dobreprogramy