Brave Browser - Link Bubble Brave Browser - Link Bubble 1.9.58

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Brave Browser - Link Bubble to przeglądarka internetowa, która stawia na ochronę prywatności użytkownika podczas korzystania z sieci i wyświetla strony internetowe w sposób nietypowy, bo za pomocą tzw. bubbles podobnych do tych, które są dostępne w aplikacji Facebook Messenger.

Po zainstalowaniu, program poprosi nas o ustawienie go jako domyślną przeglądarkę internetową w smartfonie lub tablecie. Tę, którą używaliśmy wcześniej (np. Google Chrome), możemy zaś pozostawić jako przeglądarkę alternatywną.

Brave Browser - Link Bubble wyświetla strony na dwa sposoby. Możemy otworzyć aplikację niejako w tradycyjny sposób, wpisując ręcznie adres witryny lub skorzystać z wyszukiwarki. Drugi sposób to zaś wyświetlanie stron wewnątrz innego programu, np. Twittera lub Instagrama. W obu przypadkach link otworzy się w charakterystycznym bąbelku, a strony będą wolne od reklam i innych elementów, którymi naszpikowane są witryny w sieci internetowej. W niektórych stronach pojawia się też opcja czystego tekstu, który eliminuje wszelkie elementy graficzne, pozostawiając jedynie treść widoczną na białym tle. Program potrafi też rozpoznać treści, np. wideo. Jeśli klikniemy w nim link z YouTube'a, wówczas zostaniemy przeniesieni do aplikacji, jeśli mamy ją zainstalowaną na smarfonie lub tablecie.

Przeglądarka posiada wbudowany tryb incognito, a także opcje ochrony prywatności, np. żądanie zawsze zabezpieczeń https, wyłączenie opcji śledzenia aktywności użytkownika oraz blokowania reklam. Treści wyświetlane w Brave Browser możemy szybko i wygodnie udostępniać do aplikacji Pocket, przytrzymując nieco dłużej bąbelek widoczny na ekranie. Program posiada też kilka opcji dotyczących personalizacji wyglądu, m.in. możliwość zmiany dominującego koloru.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!