Brawl Busters na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Brawl Busters - świetną bijatykę MMO osadzoną w groteskowym, kreskówkowym świecie cechującym się bardzo dobrą grafiką i animacją.

Gra swoją oprawą audiowizualną wysoce przypomina Team Fortress 2 czy chociażby APB: Reloaded, tytuły których twórcy zrezygnowali z realistycznego podejścia do rozgrywki oraz prób możliwie najlepszego odwzorowania rzeczywistości na rzecz klimatu komiksowego. Podobnie ma się sprawa w prezentowanym Brawl Busters.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Przed przystąpieniem do właściwej rozgrywki definiujemy swoją personę. Decydujemy o płci, anatomii, sile, charakterze czy wyglądzie. W trakcie gry mamy dodatkowo do wyboru 5 klas postaci. Baseballista - uzbrojony w mechaniczny kij, świetnie rzucający piłkami na odległość, Strażak z ogromną sikawą stawiający zapory ogniowe, Rockman - nie rozstaje się ze swoją gitarą traktując ją przy okazji jako broń obusieczną, Bokser - ciągle w ruchu, dysponuje potężnym podbródkowym oraz gracz rugby rozdający ciosy z główki na lewo i prawo potrafiący zaskoczyć śmiercionośnym przyłożeniem. Wszystkie te postaci możemy dowolnie zmieniać i unowocześniać po każdej zakończonej rundzie.

Brawl Busters oprócz trybu multiplayer w skład którego wchodzą: Zombie Survival, Glow Rush, Team Deathmatch czy Free For All, posiada także rozbudowany tryb gry pojedynczej. Stanowi on jednak rodzaj samouczka pozwalającego w pełni zaznajomić się z grą.

Następstwem odejścia od efektów świata współczesnego jest nadanie grze klimatu komediowego, trochę ironicznego i oblanego komiksowym sosem. Świetna grafika i animacje nadają nie tylko groteskowego posmaku, ale uwydatniają wszystkie najważniejsze, indywidualne cechy każdej z postaci.

Trzeba przyznać, że Brawl Busters posiada oryginalny styl i prezentuje pomysłową rozgrywkę. Jest to pozycja ponadprzeciętna, od której trudno się oderwać. Co więcej, należy uważać, by po zagraniu w Brawl Busters wszystkie inne mniej lub bardziej realistyczne shootery nie wydały nam się zwyczajnie nudne ;-).

Grę Brawl Busters można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> MMO.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje produkcji, na którą lat wiele czekali fani firmy Blizzard - Diablo III, powrotu znanego nowojorskiego gliniarza po przejściach w Max Payne 3, a także wykorzystującej kontroler Move opowieści o młodym czarodzieju Sorcery: Świat Magii.

© dobreprogramy

Komentarze