r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bump na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy nieskomplikowaną grę zręcznościową, w której głównym naszym zadaniem jest doprowadzenie jak największej liczby kolorowych piłek w ściśle wyznaczone miejsce na każdej z plansz.

Poruszając się niewielkich rozmiarów pojazdem uderzamy w losowo porozrzucane piłki w taki sposób, by przyciągnąć ich jak najwięcej, a następnie przetransportować je do bazy. W celu pomyślnego zamknięcia układu należy zebrać co najmniej 50% kul znajdujących się na konkretnej platformie. W osiągnięciu dobrego wyniku oraz możliwie krótkiego czasu zakończenia misji przeszkadzają nam inne pojazdy, z którymi rywalizujemy o piłki przez cały czas trwania rozgrywki.

Grę Bump można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

r   e   k   l   a   m   a

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy szereg wrażeń z pokazów nadchodzących produkcji, w tym FPS-a RPG BRINK, lepszej od GTA Mafii II oraz specyficznego Borderlands. Ponadto recenzujemy świetne Batman: Arkham Asylum - nie zapominajcie, że wciąż trwa konkurs, w którym do wygrania jest komputerowa wersja tejże gry wraz ze stylową koszulką.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.