Chain3D na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Chain3D - logiczną łamigłówkę, w której zadaniem gracza jest takie dobieranie kolejnych elementów układanki, by w jak najkrótszym czasie, ale przy możliwie największej liczbie punktów zredukować pole gry do przysłowiowego zera.

Podstawową przeszkodą jest nieustannie postępujący proces przemiany poszczególnych segmentów w martwe pola, które skutecznie niweczą zamysł kolejnych ruchów i utrudniają w ten sposób całą rozgrywkę. Do walki z przygotowanymi przez autorów gry przeciwnościami wykorzystujemy możliwość dowolnego obracania całego obszaru gry w przestrzeni 3D dzięki czemu kontrolujemy na bieżąco wydarzenia na planszy. Gra wymaga dużego sprytu, spostrzegawczości, umiejętności szybkiego myślenia i sporej precyzji w działaniu.

Grę Chain3D można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Kontynuujemy publikację materiałów z Gamescom 2010 - opisujemy wrażenia między innymi z pokazów Wiedźmina 2: Zabójców Królów, Dragon Age II, Portal 2, BioShock: Infinite czy Deus Ex: Human Revolution. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszej relacji z imprezy oraz fotogalerii z uroczymi hostessami. Ponadto, te i wszelkie inne materiały związane z targami znajdziecie uporządkowane na poświęconej im stronie.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję