r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Coda 1.5.1 teraz bardziej stabilna

Strona główna Aktualności

26 sierpnia firma Panic udostępniła nową wersję aplikacji Coda 1.5, deweloperskiego narzędzia przeznaczonego do tworzenia aplikacji webowych i edycji plików CSS na platformie Mac OS.

Coda 1.5 oferowała użytkownikom kilka nowości w tym takie funkcje jak kontroa svn, możliwość przeszukiwania i wprowadzana masowych zmian w wielu plikach jednocześnie czy kolejne przydatne książki dla programistów. Niestety podczas wypuszczenia tej wersji autorom nie udało się uniknąć kliku błędów, które były uciążliwe dla wszystkich korzystających z aplikacji.

Długo nie było trzeba czekać na aktualizację Cody. Dzisiaj pojawiła się aktualizacja dla wersji 1.5, która eliminuje sporo błędów i poprawia stabilność działania całego środowiska. Szczegółowa lista zmian dostępna jest na stronie producenta, do której odsyłamy wszystkich zainteresowanych.

Najnowszą wersję aplikacji Coda 1.5.1 można pobrać za pośrednictwem automatycznych aktualizacji lub bezpośrednio ze strony projektu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.