reklama

Coda 1.5.1 teraz bardziej stabilna

Strona główna Aktualności

O autorze

26 sierpnia firma Panic udostępniła nową wersję aplikacji Coda 1.5, deweloperskiego narzędzia przeznaczonego do tworzenia aplikacji webowych i edycji plików CSS na platformie Mac OS.

Coda 1.5 oferowała użytkownikom kilka nowości w tym takie funkcje jak kontroa svn, możliwość przeszukiwania i wprowadzana masowych zmian w wielu plikach jednocześnie czy kolejne przydatne książki dla programistów. Niestety podczas wypuszczenia tej wersji autorom nie udało się uniknąć kliku błędów, które były uciążliwe dla wszystkich korzystających z aplikacji.

Długo nie było trzeba czekać na aktualizację Cody. Dzisiaj pojawiła się aktualizacja dla wersji 1.5, która eliminuje sporo błędów i poprawia stabilność działania całego środowiska. Szczegółowa lista zmian dostępna jest na stronie producenta, do której odsyłamy wszystkich zainteresowanych.

Najnowszą wersję aplikacji Coda 1.5.1 można pobrać za pośrednictwem automatycznych aktualizacji lub bezpośrednio ze strony projektu.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić