Death Ray Manta 0.92

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Death Ray Manta to szalona bezpłatna gra zręcznościowa, w której liczy się przede wszystkim dorobek punktowy. Kierujemy tutaj kosmiczną płaszczką siejącą zniszczenie poprzez wypalanie laserem do nadciągających zewsząd kolejnych zastępów przeciwników. Główne zalety tej darmowej produkcji to błyskawiczna i dynamiczna zabawa oraz niezapomniana oprawa graficzna utrzymana w stylu retro.

Poszczególne etapy trwają po kilka sekund, by w feerii barw i wybuchów przenieść gracza w kolejne miejsce, kiedy tylko wyeliminuje już wszystkich wrogów. Dlatego tytuł ten jest wspaniałą rozrywką na kwadrans, gdy nie ma się ochoty na nic ambitniejszego. Nie należy jednak DRM traktować jako prostego umilacza czasu. Twórca wydestylował najważniejsze, najbardziej przyciągające do zręcznościowych strzelanek na arenie elementy, by w mistrzowski sposób połączyć je w projekcie. To czysta radość gry.

Płaszczka potrafi strzelać w każdym kierunku, starając się zniszczyć wszelkich obecnych nieprzyjaciół. Po drodze zbiera wzmacniacze ognia, a przy okazji musi uważać na złote trójkąty. Styczność z tymi przeszkodami oznacza natychmiastowe zakończenie zabawy, dlatego lepiej je szybko odstrzelić. Im dalej, tym naturalnie trudniej, zaś projekt nagradza wytrwałość stylowymi efektami świetlnymi, potęgującymi uczucie kierowania śmiercionośnym, bo laserowym, zwierzęciem zniszczenia.

Oszczędna oprawa graficzna doskonale spełnia swoją rolę. Jest niesamowicie efektowna, a zarazem przejrzysta, nie ma więc problemu odnaleźć się w kolejnym środowisku po przeniesieniu ze starego, oczyszczonego z wrogów. Zabawa jest dodatkowo udanie ubarwiana przez ścieżkę dźwiękową z nutami nawiązującymi do popularnych filmów science-fiction z lat 80-tych oraz 90-tych ubiegłego wieku.

Minimalne wymagania systemowe:

  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 9.0c

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!