reklama

Deep Silver zapowiada Dead Island: Epidemic

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Deep Silver zamierza najwyraźniej wyciskać powołaną do życia przez rodzimy Techland markę Dead Island jak cytrynę. Chociaż kolejnych gier z serii (ostatnio Riptide) nie można zaliczyć w poczet najwybitniejszych produkcji w historii, temat wybijania zombiaków jest w obecnych czasach wciąż na tyle atrakcyjny, że warto go ciągnąć. Stąd właśnie zapowiedź Dead Island: Epidemic, projektu pobocznego z gatunku ZOMBA.

ZOMBA (Zombie Online Multiplayer Battle Arena) to nic innego jak pochodna nurtu MOBA, czyli na arenę zmagań wbiega kilka drużyn, a zejść z niej może tylko jedna. Rozgrywkę w tym przypadku po prostu umilą nieumarli. Zmierzą się ze sobą trzy ekipy, zapewne będzie gromadzenie surowców oraz przygotowywanie własnych broni, bo producenci mówią o zachowaniu tego, co najbardziej rozpoznawalne w Dead Island. Projekt pojawi się w modelu Free-2-Play. Bardziej konkretne szczegóły na temat nadchodzącej produkcji zostaną ujawnione na przestrzeni najbliższych tygodni.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama