Dragon Ball FighterZ

Studio Arc System Works już 26 stycznia tego roku wypuści w świat swoje nowe dzieło, którym będzie Dragon Ball FighterZ. Będzie to klasyczna bijatyka w 3 wymiarowym rzucie z boku (2,5D) przeznaczona na platforme PC, Xbox One ora Play Station 4, która zaspokoi równie dobrze fanów serii anime jak i starych wyjadaczy gier. Fabuła gry oparta jest głównie na odrodzeniu tajemniczej armii androidów, która przyjmie wygląd jak i umiejętności walki naszych bohaterów. Duża rolę w grze odegra Android 16 jak i również Android 21, który jest nową postacią. Gracze będą musieli się wcielić w swoich ulubionych bohaterów i stawić czoła tejże złej armii androidów.365 dni Ebook mobi do pobrania Wszystkie wydarzenia dzieją się tuż po zakończeniu serii Dragon Ball Z. 

Rozgrywka Dragon Ball FighterZ 

Każdy gracz będzie miał do wyboru trzy postacie, które będą w jego drużynie, następnie podczas pojedynku kontroluje aktywnie jedną postać, z tym, że może ją zmienić na inną w dowolnym momencie. Co więcej podczas prowadzenia walki można się wspierać pozostałymi postaciami i wykonywać przeróżne kombinację, które ułatwią nam wygrać pojedynek - tak zwane ("Assist"). Aby wygrać należy pokonać całą trójkę z przeciwnej drużyny, działa to również w przeciwną stronę, jeśli wszyscy nasi wojownicy polegną przegrywamy rozgrywkę. 

Podsumowanie

Studio dla odmiany do innych gier z tego uniwersum przyłożyło duża uwagę do grafiki i efektów specjalnych . Co więcej każda postać zachowała swój model postaci, dzięki czemu wojownicy do złudzenia przypominają tych których oglądaliśmy kiedyś na RTL 7. Kolejnym plusem jest to, iż w tym wydaniu gry nie wystarczy tylko klikanie czego popadnie, lecz będzie trzeba poświecić trochę czasu na zapoznanie się z grą, dzięki czemu staje się o wiele bardziej ciekawa. ebook download pdf zapowiada się naprawdę obiecująco i już nie możemy się doczekać, aż pełna wersja gry trafi na sklepowe półki !