r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DuoKomp Delegacje 1.7.1

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm

DuoKomp Delegacje to program przeznaczony dla osób prowadzących działałność gospodarczą. Dzięki niemu użytkownik ma możliwość rozliczania kosztów związanych z podróżami służbowymi swoich pracowników. W zależności od potrzeb można skorzystać z uproszczonego bądź zaawansowanego interfejsu.

W programie bez problemu rozliczymy koszty krajowych i zagranicznych podróży służbowych. Narzędzie idealnie radzi sobie nie tylko z pojedynczymi wyjazdami, ale również z podróżami do wielu miejsc (np. kilku państw). Na uwagę zasługuje obecność opcji zarządzania bazą sporządzonych delegacji, klonowania delegacji i drukowania wielu dokumentów jednocześnie, automatycznej numeracji dokumentów oraz słowników osób delegowanych, tras przejazdów, miejsc docelowych i środków transportu.

r   e   k   l   a   m   a

Dla wielu firm niezwykle istotna będzie możliwość zapisania dokumentów zawierających informacje na temat poszczególnych delegacji do formatu PDF (raporty można sporządzać i zapisywać także do wielu innych formatów, takich jak XLS, CSV czy HTML). Bardzo przydatne okazuje się eksportowanie i importowanie danych z/do programu poprzez CSV oraz funkcja Kopia zapasowa on-line, która – jak sama nazwa wskazuje – pozwala przechowywać bazę danych na serwerze internetowym. Ową kopię bezpieczeństwa sporządzimy również na lokalnym komputerze.

Z programu DuoKomp Delegacje można korzystać w systemach Windows, Linux (Wine) i Mac OS (Crossover). Osoby pracujące głównie "w terenie" z pewnością docenią możliwość uruchamiania aplikacji (po uprzedniej rejestracji) z poziomu przenośnej pamięci USB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.11.2016 16:11

Naprawdę program na dobrym poziomie. Program jest na poziomie podobnego programu http://www.systim.pl - ten ma trochę więcej funkcji, dlatego wole jego używać dwóch.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.