Dzień Singla: smartwatch za pół ceny i rabaty na laptopy. Ruszył Festiwal Zakupów

Strona główna Aktualności
Sprzedawcy z x-kom świętują chiński Dzień Singla, fot. Pixabay
Sprzedawcy z x-kom świętują chiński Dzień Singla, fot. Pixabay

O autorze

Partnerem materiału jest x-kom.

W sklepach grupy x-kom przygotowano kolejną promocję, która jak żadna inna jest świetną okazją do sprawienia prezentu samemu sobie. W x-kom, al.to oraz combat.pl rusza II edycja Festiwalu Zakupów. W całej grupie x-kom rozpoczyna go promocja Singles’ Day, będąca chińskim odpowiednikiem Czarnego Piątku.

Idea Singles’ Day

Zapewne nikt nie usłyszałby o Singles’ Day, gdyby nie czterej studenci z Nanjing, którzy w 1993 roku stwierdzili, że single również zasługują na swoje święto. Później poszło już górki – pomysł przypadł do gustu zarówno mieszkańcom Państwa Środka, jak i sprzedawcom, którzy po dziś dzień celebrują święto ze wszystkimi, którzy chcą sprawić sobie prezent, czyniąc z tego dnia prawdziwy festiwal promocji na chińskim rynku.

Dzień Singla w grupie x-kom

Od zeszłego roku Singles’ Day obchodzone jest również w sklepach x-kom i al.to, dając możliwość kupowania sprawdzonych produktów na rodzimym rynku. W tym roku do oferty dołącza również najmłodszy sklep grupy x-kom, czyli combat.pl. Dzień Singla to świetna okazja do zrobienia sobie prezentu i promocyjnej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji ze sklepu x-kom:

HP Pavilion 14
HP Pavilion 14
2899 zł 2499 zł
Laptop z procesorem Intel Core i5-8250U, 8 GB pamięci operacyjnej i dyskiem 256 GB. Matryca ma przekątną 14 cali, jest matowa i cechuje się rozdzielczością FullHD. Laptop waży niecałe 1,5 kilograma.
Samsung Powerbank 10000 mAh
Powerbank o pojemności 10 tys. mAh wyposażony w szybkie ładowanie i USB-C. Może ładować dwa urządzenia jednocześnie. Sam do pełna ładuje się w 220 minut z szybką ładowarką.
Xblitz Touch HR
Xblitz Touch HR
199 zł 99 zł
Zegarek sportowy z kolorowym wyświetlaczem, który pokazuje powiadomienia, liczy kroki oraz puls i nie tylko. Może działać do 7 dni na jednym ładowaniu lub nawet 15 w trybie oszczędzania energii. Jest odporny na pył i wodę.
HP Pavilion 14
HP Pavilion 14
3399 zł 2899 zł
Laptop z 14-calowym ekranem IPS, w tej konfiguracji z procesorem Intel Core i5-8250U, 16 GB pamięci operacyjnej i dyskiem 480 GB. Ma aluminiową obudowę i podświetlaną na biało klawiaturę.

Promocji z okazji Dnia Singla nie zabrakło także w sklepie al.to. Można tu znaleźć między innymi zabawki i AGD, w tym bezprzewodowy depilator w zestawie w zegarkiem:

Braun SE7-521GS + Zegarek
Braun SE7-521GS + Zegarek
399,99 zł 299 zł
Akumulatorowy depilator, w zestawie z którym znajduje się kwarcowy zegarek firmy Braun. Jest wyposażony w skórzany pasek i szkło mineralne, dzięki któremu szybko się nie zarysuje.

Warto także spojrzeć na produkty militarne w sklepie combat.pl.

II edycja Festiwalu Zakupów w x-kom, al.to oraz combat.pl

Singles’ Day zapoczątkuje II edycję Festiwalu Zakupów w grupie x-kom już w piątek, 8 listopada o godzinie 7:00. Promocja potrwa przez 3 kolejne dni, czyli do 11 listopada 2019 roku.

Festiwal Zakupów będzie kontynuowany również w ramach Czarnego Piątku oraz Cyber Monday. Kod rabatowy będzie można znaleźć na oficjalnej stronie promocji zaraz po jej rozpoczęciu. Liczba produktów w promocji jest ograniczona.

Szczegóły promocji z okazji Dnia Singla można znaleźć we wszystkich opisywanych sklepach: x-kom, al.to oraz combat.pl.

Partnerem materiału jest x-kom.

© dobreprogramy
s